Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gaziantep Üniversitesi Adıyaman'a örnek olacak

Giriş Tarihi: 19.9.2013
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) bünyesinde faaliyet gösteren ve birçok başarılı projeye imza atan Teknopark ve Teknoloji Transfer Ofisi, Adıyaman Üniversitesi'nin aynı amaçlı çalışmalarına örnek alınacak. Teknopark ile Teknoloji Transfer Ofisi'nin faaliyetleri, oluşumu ve çalışmalarıyla ilgili bilgi almak üzere Gaziantep'e gelen Adıyaman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı, Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turhan Koyuncu ve Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Abdulcelil Buğutekin, GAÜN heyetiyle bir araya geldi.

TOPLANTI YAPILACAK

GAÜN Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Türkay Dereli başkanlığındaki ev sahibi heyet, konuk üniversite ekibine, Teknopark, TARGET ve İntörn Eğitim Modeli ile ilgili açıklamalarda bulundu. Görüşmede, Gaziantep Üniversitesi TEKNOPARK ve TARGET ekibinin 4 Ekimde Adıyaman Üniversitesi'nde akademisyen ve öğrencilerin de katıldığı geniş kapsamlı bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirmesi kararlaştırıldı.

DESTEK ALACAĞIZ
Adıyaman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Turhan Koyuncu, "GAÜN'ü kendimize örnek alıyoruz. Onların deneyimlerinden faydalanmak istiyoruz. Gaziantep Üniversitesi Teknopark ve Teknoloji Transfer Ofisi'nin önemli projelere imza attığını biliyoruz. Biz de Adıyaman Üniversitesi'nde aynı amaçlı çalışmalarda bulunacağız muhtemel işbirliği için GAÜN'den destek almayı düşünüyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gaziantep Üniversitesi Adıyaman'a örnek olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN