Gaziantep'in altyapısı sanayinin hızına uymalı

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, kentin altyapısının, büyüme hızını yakalaması gerektiğini belirtti

Giriş Tarihi: 21.9.2013
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, "Gaziantep'in altyapısının şehrin büyüme hızını yakalaması lazım. Bu önümüzdeki dönemde bizim için olmazsa olmaz en önemli önceliğimiz" dedi. Topçuoğlu, sanayileşmenin oluşmaya başladığı ilk günden itibaren Gaziantepli sanayicilerin sürekli yenilik, araştırma, yeni pazarlar bulma, yeni ürünler geliştirme konusunda istekli davrandıklarını kaydetti.

HAZIRLIK YAPILMALI

5'inci Organize Sanayi Bölgesinde arsa tahsislerinin yapıldığını anımsatan Topçuoğlu, "Burada 50 bin yeni istihdam düşünülüyor. Yani bu 50 bin kişinin konut ve sosyal yaşam alanları için hazırlık yapılması lazım. Gaziantep'in altyapısının şehrin büyüme hızını yakalaması lazım. Bu önümüzdeki dönemde bizim için olmazsa olmaz en önemli önceliğimiz" diye konuştu.

YENİ GELİŞMELER VAR
Gaziantep ile Kilis arasında kurulacak ortak organize sanayi bölgesinin hayata geçmesi ve komşu Suriye'deki iç savaşın sona ermesiyle, kentteki sanayinin gelişiminin daha da hız kazanacağını ifade eden GSO Meclis Başkanı Topçuoğlu, Gaziantep'in bu gelişime kendini şimdiden hazırlaması gerektiğini sözlerine ekledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gaziantep'in altyapısı sanayinin hızına uymalı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN