Çağ Koleji, Cambridge'de yüzde 100 başarı yakaladı

Giriş Tarihi: 22.9.2013

Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Bayboğan, "Öğrencilerimizin bu önemli başarısıyla gurur duyuyoruz. Onları yetiştiren eğitim kadromuzu kutluyorum" dedi

Yaklaşık 30 yıllık eğitim geçmişe sahip Çağ Koleji, uluslararası başarılara imza atmaya devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne tamamı yabancı öğretmenlerle İngilizce eğitim veren Çağ Koleji'nin öğrencileri 2012- 2013 eğitim-öğretim yılı Cambridge İngilizce Dil Sınavları'nda yüzde 100 başarı elde etti. Ayrıca, KET seviyesinde üstün derece sertifikasına layık görülen öğrenciler aldıkları dünya standartlarındaki eğitimin ayrıcalığını bir kez daha yaşadılar.

ULUSLARARASI BAŞARI
İngilizce eğitimin önemine vurgu yapan Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Özel Okullar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Bayboğan, kendisinin de Çağ Koleji mezunu olarak aldığı İngilizce eğitim sayesinde, İngiltere'nin en iyi üniversitelerinden ESSEX Üniversitesi'ne direkt kabul edidiğini, İngilizce hazırlık sınıfını atlayarak, eğitimini başarıyla tamamladığını belirtti. Bayboğan, "Öğrencilerimiz de bu uluslararası başarıları sayesinde, gelecekteki üniversite ve iş yaşamlarında her zaman ayrıcalıklı bireyler olacaklardır. Akademik kadromuza, verdikleri kaliteli eğitim ve yetiştirdikleri başarılı öğrenciler için bir kez daha yürekten teşekkür ederim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağ Koleji, Cambridge'de yüzde 100 başarı yakaladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN