Nihan ve Gökhan'dan mutluluğa 'dövizli' evet

Giriş Tarihi: 1.10.2013

Nihan Aras ve Gökhan Gül, önceden hazırladıkları dövizler eşliğinde oturdukları nikah masasında mutluluğa 'sonsuza kadar evet' cevabı vererek davetlilerden büyük alkış aldı

Adana'da Aras ve Gül ailelerinin dünür olduğu gecede Nihan ve Gökhan mutluluğa ömür boyu 'evet' yazdı. Nihal Aras ve merhum eşi Aydın Aras'ın Güneş Sigorta Güney A.Ş. Anadolu Bölge Müdürlüğü'nde görevli kızları Nihan ile Hacer-İsmail Gül ailesinin Bimaş AŞ'de çalışan oğulları Gökhan'ın düğünü muhteşem görüntülere sahne oldu.

MUHTEŞEM GECE

Evlilik kararı alan Nihan ve Gökhan'ın düğünü Seyhan Nehri'nin eşsiz manzarası eşliğinde Uptown tesislerinde gerçekleşti. Şıklık ve güzellik yarışının yaşandığı geceye kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Çift alkışlar eşliğinde nikah masasına oturdu.

BALAYI KIBRIS'TA
Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin ve Bimaş AŞ Genel Müdürü Metin Alan'ın nikah şahitliğini üstlendiği düğünde Nihan ve Gökhan hoş bir sürpriz yaparak, nikah memuruna daha önceden hazırladıkları üzerinde 'sonsuza kadar evet' yazan dövizlerle cevap verdi. Konukların şaşkın bakışları arasında mutluluğa yelken açan çift, keyifli geçen geceyi davetlilerle gökyüzüne yolladıkları dilek balonları ile noktaladı. Gökhan ve Nihan balayı için KKTC'yi seçti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nihan ve Gökhan'dan mutluluğa 'dövizli' evet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN