Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaymakamlar Erzin'de buluştu

Giriş Tarihi: 4.10.2013
Hatay'da her ay bir ilçede düzenlenen toplantının eylül ayı buluşması Erzin'de gerçekleşti. Vali Lekesiz, toplantı öncesi ilçede esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Esnaf ziyaretlerinin ardından Erzin Kaymakamı İskender Yönden, belediye başkanlığınca Cumhuriyet Alanı'nda yürütülen çalışmalar hakkında Vali Lekesiz'e bilgi verdi.

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
Şifalı Sular Belediye Tesislerinde öğle yemeğine katılan Vali ve Kaymakamlar, daha sonra Erzin Kaymakamlık Proje Ofisince, Başlamış köyüne ait şifalı sularda hayata geçirilen çalışmaları inceledi. Vali Lekesiz, "Erzin ilçemiz gerek narenciyesi, şifalı suları, kaplıcaları ve tarihi İssos şehriyle ünlü bir yerleşim yeridir. Burada son yıllarda gözle görülür yatırımlar yapıldı" dedi.

YATIRIMCININ YANINDA
İssos Termal Tesisleri'nin hayata geçmesiyle ilçenin çehresinin değişeceğini kaydeden Lekesiz, devletin her zaman yatırımcının yanında olduğunu söyledi. Vali Lekesiz daha sonra kaymakamlarla basına kapalı toplantı yaptı. Bu sırada kaymakam eşleri de Erzin Halk Eğitim Merkezi'nin açtığı cam füzyon ve mozaik el sanatları atölyelerinde incelemelerde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaymakamlar Erzin'de buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN