Bayram boyunca otobüsler ücretsiz

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, Kurban Bayramı tatili boyunca belediyeye ait otobüslerin ücretsiz yolcu taşıyacağını bildirdi

Giriş Tarihi: 13.10.2013
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, Kurban Bayramı tatili boyunca belediyeye ait otobüslerin ücretsiz yolcu taşıyacağını bildirdi. Özcan, pazartesi günü başlayacak olan Kurban Bayramı tatili sebebiyle vatandaşlar ve personel ile bayramlaştı. Kurban Bayramı tatili süresince Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İtfaiye Teşkilatı, MESKİ, Otogar Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Fen İşleri Daire Başkanlığı, Otobüs Müdürlüğü ve Mezarlık Müdürlüğü gibi birimlerde her türlü önlemin alındığını ve hazırlığın yapıldığını belirten Özcan, Mersin halkının huzurlu ve rahat bir bayram tatili geçirmesi için bu birimlerin nöbetçi ekipler aracılığı ile 24 saat görev başında olacaklarını ifade etti.

MEZARLIKLARDA HAZIRLIK

Başkan Özcan, Kurban Bayramı tatili süresince Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı toplu taşıma araçlarının arife günü saat 12.00'den bayramın son günü gece 24.00'e kadar ücretsiz çalışacaklarını kaydetti. Özcan, ayrıca bayram süresince mezarlık içerisinde yaşlı ve hasta ziyaretçiler için ücretsiz servis araçlarının hizmet vereceğini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayram boyunca otobüsler ücretsiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN