Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Matrak Shop istikrarlı bir şekilde büyüyor

Giriş Tarihi: 14.10.2013
"Türkiye'nin T-Shirt Hareketi" sloganıyla hareket eden ve gençlerin en sevdiği markalardan birisi olma yolunda hızla ilerleyen Matrak Shop, bayram öncesinde 2 yeni mağaza açarak büyümeye devam edeceğinin sinyalini verdi. Genç giyim sektörünün önde gelen oyuncularından Matrak Shop'un İş Geliştirme Müdürü M.Bora Durmuşoğlu, birçok şirketin yeni yatırım yapmaktan çekindiği bir dönemde önce Gaziantep Forum AVM, hemen ardından ise Şanlıurfa Piazza AVM'de yeni mağazalarını açtıklarını, yatırımlarını kısmayı düşünmediklerini ve 2014 hedeflerini verimli büyüme olarak belirlediklerini söyledi.

SEKTÖRE YENİ SOLUK

Başta tişört olmak üzere birbirinden farklı giyim ve aksesuar ürünlerinin tasarım, üretim ve satışını gerçekleştirdiklerini ifade eden Durmuşoğlu, perakende mağazacılık ve internet satışlarını en doğru şekilde yürütmeye çabaladıklarını, bununla birlikte Matrak Shop ürünlerinin yanında okullar için de alternatif tasarım çözümleri ürettiklerini belirterek, "Çok yakında okul kıyafeti imajını baştan aşağı değiştirecek yeni bir markanın lansmanını yaparak, sektöre taze bir soluk getireceğiz" diyerek yeni bir markanın müjdesini verdi.

BAYİLİK ŞARTLARI CAZİP

Mağazaları ve bayilerinin yanında Markafoni, Trendyol, Morhipo, Unnado gibi alışveriş sitelerinin de vazgeçilmez bir partneri haline gelen Matrak Shop'un kendi web sitesi üzerinden de ciddi bir satış sirkülasyonu var. Girişimciler için cazip bir marka haline geldiklerini söyleyen İş Geliştirme Müdürü M.Bora Durmuşoğlu, "Bayilik şartlarımız çok cazip, özellikle genç girişimcileri kolay ulaşılabilir bir sistemle kendi işinin sahibi yapmaya gayret ediyoruz. AVM'ler, caddeler, mevcut mağazalar ve internet siteleri için ayrı ayrı franschise paketlerimiz var ve bu esnek paketleri bizimle çalışmak isteyenler için en uygun hale getirebiliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Matrak Shop istikrarlı bir şekilde büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN