İslahiye Belediyesi'ni birlikte yöneteceğiz

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Köse, göreve gelirse yönetimi halkın görüşleri ve ortak akılla şekillendireceğini söyledi

Giriş Tarihi: 18.10.2013
AK Parti'den İslâhiye Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Muzaffer Köse, halkın katılımı ve halkla yapılan istişarlerle kentin yönetileceğini söyledi. Muzaffer Köse "Dün olduğu gibi bugün de halka hizmetin hakka hizmet olduğu düşüncesi ve anlayışı ile hizmet etmeye çalışıyoruz. Halkın gösterdiği yoğun ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz. Allah'ın izni ve halkımızın destekleriyle başaracağız" dedi.

SİYASİ GEÇMİŞİ KÖKLÜ
İslahiye'de 30 yıldır Milli Görüş çizgisinde siyaset yapan, Refah Partisi, Fazilet Partisi ve AK Parti'de çeşitli kademelerde yöneticilik ve başkan yardımcılıkları görevinde bulunan Muzaffer Köse'nin aday adaylığını açıklaması, ilçede memnuniyetle karşılandı. İslahiyeliler, ilçeye ilk biber fabrikasını kurarak ekonomiye hareketlilik getiren, çiftçiyi Kahramanmaraş'ta ürününü ucuza satmaktan kurtaran Köse'nin belediye başkanlığı görevinde de başarılara imza atacağını düşünüyor.

ÖNEMLİ PROJELER GELİYOR
Kanaat Biber'in sahibi olan ve İslahiye biberinin sektörde kabul görmesi için büyük emekleri olan Muzaffer Köse, Belediye Başkanlığı görevine getirilirse, iş hayatındaki bilgi birikimini, ilçenin güzelleşmesi ve gelişmesi için harcayacağını söyledi. Aday adaylığını açıklamasının ardından gördüğü ilgiden mutlu olduğunu söyleyen Köse, "İnşallah İslahiyelilere mahcup olmayacağız. Onlara hak ettikleri hizmeti sunup, önemli projelere imza atacağız" diye konuştu.

ORTAK AKILDA BULUŞACAĞIZ
Başarılı siyasetçi ve işadamı Muzaffer Köse, partisi tarafından aday gösterilip seçimi kazandığında, İslahiye Belediyesi'ni demokratik bir anlayışla yöneteceğini söyledi. Sorunların belirlenip çözüm üretilmesinde, her aşamada İslahiyelilerin görüşlerini alacağını vurgulayan Köse, "İslahiyemizi elbirliğiyle yönetip, elbirliğiyle geliştireceğiz. El ele verdiğimizde İslahiye'de çok başarılı işler yapacağımızdan kuşkum yok. Ortak akıl çizgisinde buluşacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İslahiye Belediyesi'ni birlikte yöneteceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN