Vali Güvenç köylerde güllerle karşılandı

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, ziyaret ettiği köylerde vatandaşlardan sıcak ilgi gördü. Bir kadın, Vali Güvenç'e kendi yetiştirdiği güllerden hediye etti

Giriş Tarihi: 18.10.2013
Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, merkeze bağlı Bakımlı ve Düzenli köylerini gezerek, vatandaşlarla görüşüp incelemelerde bulundu. Başta yapımı devam edenler olmak üzere tüm kamu yatırımlarını inceleyen Vali Güvenç, vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Bir kadın, Güvenç'e kendi yetiştirdiği güllerden verdi. Vali Güvenç, vatandaşların sorunlarını da dinledi.

VATANDAŞA YEŞİL UYARISI

Bakımlı köyünde yapımı devam eden Kuran Kursu inşaatını inceleyen Vali Güvenç, eksiklerin giderilmesini istedi. Bozuk yolları gören Vali Güvenç, köy içi yolların parke taşı ile döşeneceğini söyledi. Bakımlı Köyü Anaokulunda öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Vali Güvenç, şeker dağıttı. Güvenç, vatandaşlardan okulun çevresini ağaçlandırmalarını istedi.

KENDİ EVİNDE YETİŞTİRDİ

Vali Celalettin Güvenç'in köyü ziyaret ettiğini öğrenen bir kadın yetiştirdiği gülü valiye ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Selman Kömürcü'ye verdi. Bakımlı köyündeki incelemelerinin ardından Merkeze bağlı Yeniköy köyüne geçen Vali Güvenç, ilk olarak köy okulunu ziyaret etti. Ardından Hacı Muhammed Felhan ile birlikte yapımı devam eden taziye evini gezdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Güvenç köylerde güllerle karşılandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN