Sözünde durmayan sevgilisini bıçakladı

Adana'da Leyla Kılınçlı, uyuşturucu krizine giren sevgilisi Tarık Çelik'i bıçakladı. Gözaltına alınan genç kız, "Uyuşturucudan kurtulmak istiyorduk ama Tarık sözünü tutmadı" dedi

Giriş Tarihi: 20.10.2013
Adana'da 20 yaşındaki Leyla Kılınçlı, uyuşturucu krizine giren sevgilisi Tarık Çelik'i (34) bıçakladı. Tarık Çelik hastanede tedavi altına alınırken, suç aleti bıçakla birlikte gözaltına alınan Leyla Kılınçlı, "İkimizde uyuşturucu bağımlısıyız. Bu illetten kurtulmak için kendimizi bir odaya kilitledik. Tarık krize girdi, beni dövmeye başladı, bende bıçakladım" dediği öğrenildi. Çelik, kendisini bıçaklayan sevgilisinden şikâyetçi olmadı.

BİRBİRLERİNİ KİLİTLEDİLER

Olay Seyhan ilçesi Yeşilyurt Mahallesi 71157 Sokak 13 numaralı evde meydana geldi. İddiaya göre uyuşturucu bağımlısı olan Leyla Kılınçlı ile Tarık Çelik, bağımlılıktan kurtulmak için birbirlerine söz vererek bir odaya kapandılar. Sadece yemek ve tuvalet ihtiyaçları için odadan çıkıyorlardı. Ancak sabah saat09.30 sıralarında Tarık Çelik, uyuşturucu krizine girdi. Sevdiği adama sarılan Leyla, "Dayan sevgilim, kurtulacağız bu illetten" diye konuştu.

BIÇAKLA YARALADI

Ancak bu sözleri duymayacak derecede olan Tarık Çelik, uyuşturucu bulmak için dışarı çıkmak istedi. Leyla kendisini engellemeye çalışınca genç kıza vurmaya başladı. Bunun üzerine Leyla, mutfaktan aldığı bıçağı sevgilisinin kalçasına sapladı. Yaralanan Tarık, sokağa çıktı ancak yürüyemedi. Durumu görenler polisi aradı. Olay yerine gelen ambulans yaralıyı hastaneye götürürken, polis Leyla Kılınçlı'yı olayda kullandığı bıçakla birlikte gözaltına aldı.

"KURTULMAK İÇİN SÖZ VERDİK"

Çukurova Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Tarık, kendisini bıçaklayan sevgilisinden şikâyetçi olmadı. Gözaltına alınan Leyla Kılınçlı ise polise verdiği ifadesinde, "İkimizde uyuşturucu bağımlısıyız. Kurtulmak için çok caba sarf ettik ama başaramadık. Birbirimize söz verdik. Bayramın ikinci günü bir odaya kapandık. Tarık krize girdi ama kurtulmak için mücadele etmedi. Bana saldırdı. Bende dışarı çıkmasını engellemek için bıçakladım" dediği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözünde durmayan sevgilisini bıçakladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN