Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gaziantepli mimarlardan Şehitkamil'e tam not

Giriş Tarihi: 23.10.2013
Mimarlar Odası Gaziantep Şube Başkanı Sıtkı Severoğlu ve oda üyeleri Şehitkamil Belediyesi tarafından hayata geçirilen hizmetleri gezdi. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, katılımcılara hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi verdi. 4 yıl içerisinde bir birinden farklı 214 projeye imza atan Şehitkamil Belediyesi, yapmış olduğu hizmetleri, Mimarlar Odası üyelerine tanıttı.

ÇOK BEĞENDİLER
Fadıloğlu başkanlığındaki heyet öncelikle Büyükşehir Belediye binasının yan tarafına yapılan çok katlı otoparkı gezdi. Daha sonra, yardıma muhtaç ailelerin umudu olan Gıda Bankası'nı gezdi. Heyet daha sonra, Şirinevler ve Gazikent'te yapımı devam eden konutlarını gezdi. Alleben 1 Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'na hayran kaldılar. Mimarlar Odası Gaziantep Şube Başkanı Sıtkı Severoğlu, Şehitkamil Belediyesi'nin yapmış olduğu çalışmaları yönetim olarak gezdiklerini belirterek, "Şehitkamil ilçesine yapılan çalışmaların tamamını başkanımız sayesinde gezme fırsatımız oldu. Biz Mimarlar Odası olarak kente yapılan güzel işleri her zaman alkışlıyoruz. Bununla ilgili desteklerimiz de oluyor" dedi.

DOĞRU NOKTAYI BULMAK

Başkan Rıdvan Fadıloğlu, her zaman kurumlar arası işbirliği çerçevesinde çalıştıklarını ifade ederek, "Mimarlar Odamızla ve diğer meslek kuruluşlarımızla birlikte çalışmaya gayret gösteriyoruz. Severoğlu'nun da bahsettiği gibi zaman zaman ters düştüğümüz konular olabiliyor. Ama önemli olan o ters düşen konuların istişare edilip doğru noktaya getirilebilmesini sağlamak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gaziantepli mimarlardan Şehitkamil'e tam not
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN