Meslek sahibi olma sevinci

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, açılan kurslara katılan 2 bin 425 kursiyere düzenlenen törenle sertifikalarını verdi

Giriş Tarihi: 23.10.2013
Gaziantep'in Şahinbey Belediyesi Sanat, Spor ve Meslek Eğitim Kursları (ŞAHMEK) bünyesindeki tesislerde bilgisayar, yabancı dilleri, mefruşat kursu, kişisel gelişim, gıda hizmetleri ve bayan kuaförlüğü kurslarını tamamlayan 2 bin 425 kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Törene Gaziantep Vali Vekili Nursal Çakıroğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile kursiyerler katıldı.

ANNELERİMİZİN EĞİTİMİ

Eğitim konusunu önemsediklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "İlim Çin'de dahi olsa gidin alın diyor. Bizim inancımız, örfümüz, adetimiz her gün öğrenmeyi her gün bir adım daha ileri gitmeyi gerektiriyor. Bu nedenle eğitime ne kadar yatırım yapsak azdır. Eğitim, anne karnından başlıyor. Onun için özellikle annelerimizin eğitimi büyük önem arz ediyor. Neslimizi yetiştiren annelerimizdir. Yani bir anneyi eğitsek ülkeyi eğitmiş oluruz" diye konuştu.

ÖNEMLİ PROJELERE İMZA
AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, "Şahinbey Belediyemiz örnek çalışmalara imza atıyor. Hayata geçirilen projelerin şehrimize kazandırdığı değeri gördükçe gururlanıyoruz. Sosyal tesis yapımına büyük önem verilmiş olup, şehre kazandırdıklarıyla büyük önem arzediyor. Bugün bu sosyal tesislerimizde binlerce vatandaşımız meslek edindirme kurslarından mezun oluyor ve meslek sahibi oluyor. Bu nedenle başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meslek sahibi olma sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN