Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana Halkbank'ta mavi yıldızlı günler

Giriş Tarihi: 29.10.2013

Halk Bankası Adana Ticari Şubesi ve Adana Şubesi 'Mavi Yıldız' taktılar. Hizmet kalitesindeki başarı nedeniyle belgeyi alan banka çalışanları haklı bir gurur yaşadılar

Halk Bankası, Adana Ticari Şubesi ve Adana Şubesi kaliteli hizmetin simgesi olan 'Mavi yıldız' belgesi almaya hak kazandı. Operasyonel kalite değerlendirme sonucunda sertifikalarını alan banka personeli haklı bir gurur yaşadı. Genel Müdür Yardımcısı Denizci Yüce, Mavi Yıldız projesinin 7 yıl önce Halk Bankası adına alınmış tescilli marka olduğunu söyledi.

KATILIM YÜKSEK OLDU
Şube binasında yapılan törenlere Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Hacer, Denizci Yüce, Kurumsal Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Atalay Tarduş, Bölge Müdürü Mustafa Atlı, Daire Başkanı Ergin Kaya, Adana Ticari Şube Müdürü Ahmet Sami Pancaroğlu, Adana Şube Müdürü İbrahim Ünsaldı, oda başkanları ve davetliler katıldı.

BAŞARILI GEÇTİ
İlk tören ticari şubede gerçekleşti. Genel Müdür Yardımcısı Denizci Yüce, Mavi Yıldız projesinin 7 yıl önce Halk Bankası adına alınmış tescilli marka olduğunu belirterek, "Adana Ticari Şubemiz geçtiğimiz bir yılı başarılı geçirdi. İyi bankacılık, iyi müşteri yönetimi, mevzuata ve müşteri haklılığına uygun olarak yaptığı çalışmaları sonucundaki değerlendirmede en yüksek puanı aldı" dedi.

GÖRKEMLİ TÖREN
İkinci tören ile akşam 123'üncü Mavi Yıldız'ı almaya hak kazanan Adana Şubesi'nde yapıldı. Daha önce dört kez bölge birinci olan Adana Şubesi'nde görkemli bir gece yapıldı. Genel Müdür Yardımcıları Denizci Yüce ve Tarduş, Bölge Müdürü Mustafa Atlı ve Şube Müdürü İbrahim Ünsaldı'ya sertifikalarını verdi.

 BAŞARANLARA TEŞEKKÜR
"Mavi Yıldız kalite ödülüdür" diyen Denizci Yüce , "Bu ödülü 122 şubemize ve 5 ticari şubemize veriyoruz. Mavi Yıldız ödüllü sertifikalı şubelerimiz kalite çıtasını en yükseği çıkarmış şubelerimizdir. Bu ödülde büyük pay sahibi olan Şube Müdürü Pancaroğlu'na, Operasyon Yetkilimiz Elif Aktaya ve tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana Halkbank'ta mavi yıldızlı günler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN