Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AFAD'da seçim heyecanı var

Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği 3 Kasım Pazar günü yeni yönetimi belirlemek için olağanüstü toplanacak. Cengiz Taltekin, "Güçlü bir yapı için yola çıktık" dedi

Giriş Tarihi: 2.11.2013
Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği (AFAD), 3 Kasım Pazar günü olağanüstü genel kurula gidiyor. Dernek merkezinde gerçekleşecek toplantı öncesi açıklama yapan ve yönetime talip olduklarını belirten 30 yıllık üye Cengiz Taltekin, seçime 'Değişim Grubu' adı altında yeni, çalışkan bir yönetim kuruluyla güçlü bir AFAD yaratmak için yola çıktıklarını ve tüm üyelerin desteğini beklediklerini söyledi. Taltekin, "Kim kazanırsa kazansın salondan sarılarak çıkalım. Bundan sonra birlik ve beraberlikle çalışalım" dedi.

GÜÇLÜ YÖNETİM

Cengiz Taltekin "Derneğimiz iyi yönetilmediği için birçok fotoğrafçı arkadaşımız üyelikten istifa etti. Kaliteli sergiler ve gösteriler yapılmadığı gibi hiçbir valilik, belediye, STK ve Altın Koza gibi kurumlarla işbirliği yapılmadı. Dernek pasivize olmuş durumda" dedi. Cengiz Taltekin, seçimi kazandıkları takdirde ise tüm üyeleri kucaklayacaklarını, eğitim kalitesini yükselteceklerini, Adana Fotoğraf Festivali düzenlemeyi düşündüklerini söyledi. Taltekin, güçlü, çalışkan ve AFAD'ın gücüne inanmış isimlerle yola çıktıklarını da belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AFAD'da seçim heyecanı var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN