Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özcan: Önemli olan partimizin başarısı

Giriş Tarihi: 3.11.2013
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, CHP Tarsus ilçe örgütü tarafından düzenlenen 'Birlik ve Beraberlik Yemeği'nde yaptığı konuşmada, "5 ay sonra yapılacak olan yerel seçimlerde alınacak başarılı sonuç, bizlere genel iktidarın da yolunu açacaktır. Ancak bizim için önemli olan partinin başarısıdır. Eğer partimiz Büyükşehir Belediyesi'nde beni aday gösterirse canla başla mücadeleme devam edeceğim. Beni değil, başka bir arkadaşımı aday gösterirse de onun yanında bütün gücümle çalışacağıma şeref sözü veriyorum. Partimizin herkese ihtiyacı var" dedi.

TARSUS ŞART
Yapılan anketlerde CHP'nin Büyükşehir'de en yakın rakiple aradaki farkın 15 puan, Tarsus'ta ise 5 puan önde olduğunu öne süren Başkan Macit Özcan, "Şunu unutmayın. Tarsus'u alamazsak Mersin'de Büyükşehir'i almamız zorlaşır. Büyükşehir'i alır, Tarsus'a alamazsak buraya hizmet etmemizin önünü keserler. 15 yıllık başkanlık dönemimde bunun örneğini Toroslar ilçesinde yaşadım" dedi.

HİZMET BÜYÜK
Aldıkları Meclis kararı ile ilçe ve köylerin bazı sıkıntılarını çözdüklerini ve çözmeye devam ettiklerini kaydeden Başkan Macit Özcan, "Sadece Tarsus'ta son 3 ay içerisinde 30 köyün yolunu asfaltladık. Hatta şimdiki Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın 20 yıldır görevde olmasına rağmen hizmet götürmediği kendi köyü Nacarlı'nın yolunu asfaltlamak ve o köye hizmet götürmek de bize nasip oldu" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özcan: Önemli olan partimizin başarısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN