Bora ERDEM: Bu tepkiyi beklemiyordu

Giriş Tarihi: 8.11.2013
Adana'da mavi-lacivertli renklere gönülden bağlı isimlerin başında gelen Mustafa Tuncel taraftardan hiç beklemediği bir tepki alınca, tasını tarağını toplayıp gitti.
Perşembenin gelişi çarşambadan belli olur derler. Son haftalarda kaybedilen puanlar taraftarla yönetim ve teknik heyet arasındaki köprünün atılmasına neden oldu. Mavi şimşekler Karşıyaka önünde zevksiz, renksiz ve tutuk bir futbol sergilemeye başlayınca taraftarlar daha ilk dakikalardan itibaren kenar yönetimini istifaya davet etti. Taraftarın 90 dakika boyunca hiç susmaması maçı izleyen Kulüp Başkanı Mustafa Tuncel'i de gerdi. Elinde tespihi sürekli "Ya sabır" çeken Başkan Tuncel sonunda dayanamadı, ayağa kalktı, sağ ayağını mermer çıkıntıya koydu ve yüksek sesle, "Ne istiyorsunuz" diye sordu. Taraftarlar hep bir ağızdan, "Hoca istifa, yönetim istifa" diye bağırınca, Tuncel tekrar sordu. "Size bir soru soracağım.
Bana tek bir cevap verin. Hocamı da alıp gideyim mi?"
dedi. Taraftarlardan farklı bir yanıt bekleyen Tuncel, "Git git git" diye gelen tepkiler üzerine oldukça sinirlendi ve "Bundan sonra değil yönetime girmek, tesislerden içeri dahi adım atmayacağım. Görevi bırakıyorum. Ne haliniz varsa görün" dedikten sonra Başkan olarak girdiği stattan taraftar olarak çıkıp gitti. Taraftar Tuncel'in restini gördü. Ancak Tuncel taraftarın böyle bir tepki vereceğini sanırım beklemiyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bora ERDEM: Bu tepkiyi beklemiyordu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN