Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Davut Çuhadar: Çalıştım yemedim ve yedirmedim

Osmaniye Belediyesi eski başkanı Davut Çuhadar, AK Parti'den aday adaylığını açıkladı, "Önceki dönem çok çalıştım, yemedim ve yedirmedim" dedi

Giriş Tarihi: 17.11.2013
Osmaniye Belediyesi eski başkanı Davut Çuhadar, 30 Mart 2014'de yapılacak yerel seçim için AK Parti'den belediye başkan aday adaylığını açıkladı. Düzenlediği toplantıya sadece basın mensuplarını davet ettiğini belirten Çuhadar, "Bu bir şov toplantısı değil, gövde gösterisi ise hiç değil" dedi. Bu seçim için kullanacağı temel sloganının 'Çok çalıştım, Yemedim, Yedirmedim' olacağını belirten Davut Çuhadar, "İzleyeceğim yol, 'O, farklı biri, belediyeciliği biliyor' imajını oluşturmak ve kaldığımız yerden hizmete devam edeceğimiz mesajını vermek" dedi.

ARKADAŞLARI ÖZLEDİM

Hazırladığı projeleri aday gösterilirse açıklayacağını ifade eden Çuhadar, şöyle devam etti: "5 yıl önce giderken Osmaniye'yi şantiye halinde bırakmıştım. Belediye Başkanlığı inşallah tekrar nasip olursa işe başladığım gün Osmaniye' yi yine şantiyeye çevireceğim. Şunu biliyorum ve duyuyorumki sevgili personelim, belediyeci arkadaşlarım hatta emekli belediyeciler torpilin, adam kayırmanın olmadığı, hizmet etmenin zevkini yaşadıkları o günleri özlüyorlar. Tekrar yaşamak istiyorlar. Onlar beni özledi, ben onları özledim. Belediyeciler gelin birlikte destan yazalım. Sözlerimin sonunda sizler vasıtası ile tüm Osmaniye'li hemşerilerime sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davut Çuhadar: Çalıştım yemedim ve yedirmedim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN