Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kültür Evleri projesine ödül

Giriş Tarihi: 23.11.2013

Yüreğir Belediyesi'nin Kültür Evleri projesine, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ödül verdi. Ödülü Başkan Mahmut Çelikcan aldı

Adana'da Yüreğir Belediyesi Kültür Evleri'nde uygulanan sosyal ve kültürel projeler ödüllendirilmeye devam ediyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Aile Eğitim Programı çerçevesinde Yüreğir Kültür Evleri'nde yapılan çalışmalara ödül verdi. Ödül, Ankara Rixos Grand Oteli'nde düzenlenen törende, Başkan Mahmut Çelikcan'a Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin tarafından verildi.

ÇOCUK EVİ PROJESİ
Geçtiğimiz günlerde ise Milli Eğitim Bakanlığı'nın yürüttüğü ve UNİCEF'in teknik destek sağladığı 'Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi Projesi' kapsamında Doğankent Kültür Evi'nde tarım işçilerinin çocuklarına yönelik oluşturulan 'Çocuk Evi Projesi' ödül almıştı. Milli Eğitim Bakanlığı projeye ödül vermiş, Başkan Çelikcan ödülünü Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın elinden İstanbul'da yapılan törende almıştı.

GURUR KAYNAĞI

Yüreğir'de bundan önce kimsenin hayal dahi edemediği projeleri teker teker hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Uyguladığımız projelerin bakanlıklarımız tarafından takdir görmesi işimizi doğru yaptığımızın göstergesidir. Projelerimizin ödüllendirilmesi ise bizim için gurur vericidir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kültür Evleri projesine ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN