Sönmez: Gösterilen ilgiye layık olacağım

Giriş Tarihi: 25.11.2013

Adana'da CHP'den Seyhan Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Süleyman Sönmez, vatandaş, iş dünyası ve sivil toplum örgütlerinden gördüğü destek için teşekkür etti

CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, aday adaylığını açıkladıktan sonra oluşan sinerji için tüm kesimlere teşekkür etti. Seyhan'ın geri kalmışlığının önüne geçmek ve ilçeyi geliştirmek için kolları sıvadığını dile getiren Süleyman Sönmez, "Adana kamuoyu desteği beni daha çok heyecanlandırdı ve çıktığım yolun isabetli olduğunu gösterdi. Seyhanlıların ilgisine layık olacağım. Oluşan bu sinerji ve coşku sayesinde CHP sadece Seyhan'ı almakla kalmayacak, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin de CHP'li kadrolarca yönetilmesine çok büyük katkı sağlayacaktır" dedi.

"KARARIM DOĞRUYDU"
İş dünyasında edindiği 20 yıllık tecrübeyi doğup büyüdüğü Seyhan'a aktarıp ilçeyi çağdaş, yaşanabilir bir ilçe yapma iddiasıyla aday adaylığını açıklayan Süleyman Sönmez, "Aday adaylığımı açıkladığım andan itibaren destek sözü veren herkese çok teşekkür ediyorum. Doğru bir adım attığımı bir kez daha anladım. Doğup büyüdüğüm Seyhan'ın daha da gerilemesine gönlüm razı olmadığı için sorumluluk hissederek elimi taşın altına koymaya karar verdim ve bu kararımın ne kadar doğru olduğunu aday adaylığımı açıkladıktan dakikalar sonra anladım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sönmez: Gösterilen ilgiye layık olacağım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN