Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GKV iki coşkuyu bir arada yaşadı

Gaziantep Kolej Vakfı hem 50. yıl coşkusunu hem de 24 Kasım Öğretmenler Günü mutluluğunu düzenlenen renkli baloda yaşadı

Giriş Tarihi: 28.11.2013
Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları kuruluşunun 50. yılını ve 24 Kasım Öğretmenler Gününü muhteşem bir balo ile kutladı. Tuğcan Otel'de düzenlenen geceye öğretmenler ve çalışanlar katıldı. Öğretmenler adına eğitime destek ve hizmetlerinden dolayı GKV Mütevelli Kurulu Başkanı Nüket Ersoy ve Yönetim Kurulu Başkanı Celal Ersoy'a Genel Müdür Atanur Vergili tarafından günün anısına bir plaket verildi.

MÜZİK EŞLİĞİNDE EĞLENCE
Nüket Ersoy iki mutluluğu bir arada yaşadıklarını belirterek, "24 Kasım Öğretmenler Günümüz kutlu olsun. Başarılarla dolu 50 yılı geride bırakırken, örnek bir dayanışma ruhuyla ülkemizin geleceğine hizmet eden çağdaş ve aydınlık nesiller yetiştirmenin huzuru içindeyiz. Büyük önder Atatürk'ün çizgisinde sizler öğretmen olmanın şerefini, onurunu aynı zamanda sorumluluğunu taşıyorsunuz" dedi. İzmir'den özel olarak davet edilen Akgün Çavuş ve Grup Yankı'nın müzikleri eşliğinde öğretmenler gönüllerince eğlendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GKV iki coşkuyu bir arada yaşadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN