GSO'nun ödülleri sahiplerini buldu

Gaziantep Sanayi Odası tarafından düzenlenen ve 4 bakanın katıldığı görkemli törenle ödüller sahiplerini buldu. Bakan Fatma Şahin, Gaziantep halkını Kutup Yıldızı'na benzetti

Giriş Tarihi: 3.12.2013
Gaziantep Sanayi Odası'nın (GSO) her yıl düzenlediği ve Türkiye'nin en büyük 1000 sanayi kuruluşu arasına giren GSO üyesi firmaların yanı sıra TÜBİTAK, KOSGEB ve SANTEZ kategorilerinden Ar-Ge ödülleri, marka-patent kategorisinde de en fazla patent ve faydalı model tescili yapan firmalara düzenlenen görkemli törenle ödül verildi.

NEŞE İÇİNDE GEÇTİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, İçişleri Bakanı Muammer Güler, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun yanı sıra çok sayıda milletvekili ve sanayici'nin katıldığı ödül töreni neşe içinde geçti.

HEDEFİMİZ BÜYÜK

GSO Başkanı Adil Konukoğlu yaptığı konuşmada, "Bugün 5 kıtada 177 ülkeye ihracat yapıyoruz. İnşallah bu yılın sonunda 6,5 milyar dolar ihracatı gerçekleştirmiş olacağız. Gaziantep olarak Cumhuriyetimizin 100'üncü yılı için büyük hedeflerimiz var. 30 milyar dolar ihracatı, 350 bin kişiye istihdam sağlamayı, gümrük kapısı olan her ülkeye ihracat yapmayı kendimize hedef koyduk" dedi.

KUTUP YILDIZISINIZ
Bakanlar Binali Yıldırım, Muammer Güler, Nihat Ergün ile Fatma Şahin de konuşmalarında "Sizler kutup yıldızısınız. Kutup yıldızları çok önemlidir. Çünkü diğer yıldızlar kutup yıldızını takip eder. İşte sanayi şehri olan Gaziantep bu kutup yıldızı görevini yerine getiriyor" dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GSO'nun ödülleri sahiplerini buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN