Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahçeşehir'den 20'lik projeler

Kuruluşunun 20'nci yılını kutlayan Bahçeşehir Koleji, 20 şehirde 20 devlet anaokulunu yeniliyor. Onlardan biri Mavi Çocuk Utku Anaokulu

Giriş Tarihi: 7.12.2013
Bahçeşehir Koleji, 20'nci yılını kutladığı 2013-2014 eğitim öğretim yılında öğrencilerinin katılımı ile 20 şehirde, 20 devlet anaokulunu yeniliyor. Adana Bahçeşehir Koleji'nin "Sosyal- Ben Junior" ekibi öğrencileri de bu sosyal sorumluluk projesi kapsamında kampüslerinde oyuncak toplayarak, devlet anaokullarının yenilenmesine katkıda bulunuyor.

UTKU'NUN ANISI YAŞATILIYOR

Proje için Bahçeşehir Yayınları çocuk kitapları ve okul yapı eğitim materyalleri sağlıyor. Bahçeşehir Üniversitesi akademisyenleri ise projenin gerçekleşeceği her şehirde, tüm anaokulu öğretmenlerine "Erken Çocukluk Eğitimi - Erken Adımlar Semineri" veriyor. Projeyle, Adana'da gazeteci Kemal Yücel'in 5 yaşında kaybettiği oğlu Ali Utku Yücel anısına başlattığı "Mavi Çocuk Utku Oyuncak Odaları ve Oyun Parkları Projesi" de destekleniyor. Bahçeşehir Koleji, Mavi Çocuk Utku Anaokulu'na eğitim materyali, çocuk kitapları ve oyuncak veriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeşehir'den 20'lik projeler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN