"Kaybedilen yılları kapatmak istiyoruz"

Giriş Tarihi: 8.12.2013
AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç, 'Hedefimiz her yönüyle Kahramanmaraş'ı Türkiye'nin incisi haline getirmek' dedi. Erkoç,kentte görev yapan basın mensuplarıyla sohbet toplantısı düzenledi. Kahramanmaraş için 30 Mart sonrası dönemde hayata geçirmek istediği projeler hakkında gazetecilere bilgiler veren Erkoç, kentin problemlerine ilişkin de görüş alışverişinde bulundu. Erkoç, kentin kaybettiği yılların açığını hızla kapatacaklarını söyledi.

ÇILGIN PROJELER GELECEK
2001'den bu yana AK Parti içerisinde siyaset yaptığını ifade eden Erkoç, "Her zaman bu kent için nasıl taş üstüne taş koyarız anlayışı içinde olduk" diye konuştu. Erkoç, "Yıllarca normal bir il belediyesinin bütçesiyle kenti yönetmeye çalıştık. Ama artık bütçemiz ve imkanlarımız artacak. Bunun doğal sonucu olarak çılgın projeler, kentin geleceğine ışık tutacak projeler getirmemiz gerekiyor" dedi. Toplantıya AK Parti İl Başkanlığı'na atanan Mehmet Eken, Kadın Kolları Başkanı Nursel Reyhanlıoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Avukat Fırat Görgel, Onikişubat İlçe Başkanı Avukat Ahmet Özdemir, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve Erkoç'un çalışma arkadaşları katıldı. Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı'nı ziyaretinde de "İlin her noktasındaki yaşanabilirlik seviyesini en yükseğe çıkaracağız. Hep birlikte kalkınacağız" dedi. Elbistan ziyaretinde Erkoç', AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu ve İl Başkanı Mehmet Eken de eşlik etti. Erkoç parti merkezindeki konuşmasında, adaylığının açıklandığı günden bu yana gösterilen ilgi için teşekkür ederek, 12 yıldır teşkilatın çeşitli kademelerinde görev yaptığını ve her zaman vatandaşlarla iç içe olduğunu belirtti.

ELBİSTAN'DA AK BELEDİYECİLİK
Büyükşehir yasasının kendilerini birlikte hareket etmeye ve düşünmeye dönüştürdüğünü dile getiren Erkoç, bunun büyük bir dönüşüm olduğunu, enerjilerini hep birlikte ve tek havuzda kullanılması gerektiğini, böylelikle de Kahramanmaraş'ın büyük bir ivme kazanacağını belirtti. Erkoç, "Daha sık bir araya gelip, birlikte istişare edeceğiz. Elbistan'a hizmet etmenin gururunu yaşayacağız. Bizim yönetim anlayışımızda ili bir bütün olarak düşüneceğiz. İlin her noktasındaki yaşanabilirlik seviyesini en yükseğe çıkartacağız. Hep birlikte kalkınacağız" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Kaybedilen yılları kapatmak istiyoruz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN