Kıvanç ve Kaşka ödüllendirildi

ADASO Başkanı Zeki Kıvanç'a ödülünü Prof. Dr. Canan Ersöz, Prof. Dr. Nurettin Kaşka'ya ise Prof. Dr. Halil Elekçioğlu verdi

Giriş Tarihi: 9.12.2013
Adana'da Güney Rotary Kulübü tarafından düzenlenen 2013 yılı Meslek Hizmet Ödülleri, Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç ile Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurettin Kaşka'ya verildi. Adana HiltonSA'da düzenlenen törende konuşan Kulüp Başkanı Osman Yanık, Meslek Hizmet Ödülleri'nin, gelecek kuşaklara yararlı işler doğrultusunda çalışmalarıyla örnek olan önder kişilere verildiğini bildirdi.

YENİLİK PEŞİNDE

Adana Sanayi Odası Başkanı ve Kıvanç Tekstil AŞ Genel Müdürü Zeki Kıvanç, başarının ekip işi olduğunu, bunun ailesi ve çalışanlarının fedakarlıkları, gayretleri ile gerçekleştiğini söyledi. Kıvanç Tekstil'in başarısında, eğitime, Ar-Ge, Ür-Ge ve inovasyona önem verilmesinin önemli etken olduğunu vurgulayan Kıvanç, "Taklit eden değil taklit edilen bir firmayız, hep yenilik peşinde koşuyoruz" dedi.

DUAYen MEYVECİ
"Meyveciliğin Duayeni" olarak kürsüye davet edilen Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Emekli Öğretim Üyesi Prof.Dr. Nurettin Kaşka da, üniversite ve ziraat fakültesinin kuruluş ve gelişme dönemi ile ilgili çalışmalarını, anılarını anlattı. Çukurova Bölgesi'nde meyveciliğin hızlı gelişme göstererek, önemli gelir ve ihracat kaynağı haline geldiğini vurgulayan Kaşka, "Çukurova meyveciliğine yaptığım hizmet ve katkılardan mutluyum, çabalarımın sonuçlarını bugün görmenin sevincini yaşıyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kıvanç ve Kaşka ödüllendirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN