Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kupa kızı Hülya

Hülya Cup Tenis Turnuvası'nın ödüllerini veren Hülya Avşar, milli sporcu İpek Soylu ile bir gösteri maçı yaptı

Giriş Tarihi: 9.12.2013
Hülya Cup Adana 2'nci Özel Seri Senior Tenis Turnuvası'nın ödül töreni, organizasyona adını veren Hülya Avşar'ın da katılımıyla gerçekleşti. Turnuvada dereceye sporcuların ödüllerini verip hediye çekilişini yapan sanatçı, gösteri maçı da yaptı.

207 SPORCU KATILDI
Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü'nün (ATDSK) ev sahipliğinde gerçekleşen turnuvaya 13 kategoride 207 sporcu katıldı. Finallerin tamamlanmasının ardından, kendi kategorilerinde ilk 2'ye giren sporculara Hülya Avşar'ın katılımıyla ödülleri verildi. Ödülleri sahiplerine teslim eden Hülya Avşar, sponsor firmaların hediyeleri için kuraları da çekti. Sanatçı, sahnelenen dans gösterilerini izlerken, sunduğu yarışma programındaki gibi 'Yıldızlı evet' diyerek beğenisini dile getirdi.

"ADANALI SAYILIR"
Organizasyonda Hülya Avşar'a bayrak ve rozet hediye eden Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, sanatçı için "Bizim için Hülya Avşar Adanalı sayılır. Biz 81 ilin hemşerisiyiz" dedi. Daha sonra Hülya Avşar, milli tenisçi Adanalı İpek Soylu ile birlikte ikili olarak, kulüpten iki sporcuyla gösteri maçı yaptı. Maç sırasında her sayı aldığında sevinç çığlıkları atan sanatçı, özellikle küçük tenisçilerin gösterdiği ilgi nedeniyle zaman zaman zor anlar yaşadı.

RENKLİ GEÇTİ
ATDSK Başkanı H. İlker Güner, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerçekleştirdikleri turnuvaya gösterilen ilginin kendilerini memnun ettiğini söyledi. Güner, "Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz ve Hülya Cup'un Anadolu'daki ilk organizasyonu olan müsabakalar renkli geçti" dedi. Hülya Avşar ise turnuvanın geliriyle burslu çocukların uluslararası organizasyonlara katılmasının sağlanacağını söyledi.

KAZANANLAR
Hülya Cup Adana 2'nci Özel Seri Senior Tenis Turnuvası'nda tek bayanlar, çift bayanlar, tek erkekler çift erkekler ve karışık çiftlerde kendi yaş kategorilerinde birinci ve ikinci olan isimler şunlar: Ece Şanıvar, Zeynep Yaşar, Binnaz İzgi, Fethiye Mumcu, Aylan Kurtar, Şengül Keskin, Fulya Kocamustafa, Yıldız Tuncay, Aylan Kurtar, Gaye Berkmen, İncihan Yergüner, Erhan Yıldız, Bora Özkahraman, Özkan Çetin, Yasin Gülbahçe, Azmi Akkoyun, Selçuk Şerifoğlu, Hanifi Demirtaş, Hasan Coşkun, Metin Mavruk, Yunus Duran, Mustafa Keser, Muharrem Karadağ, İbrahim Umay, Sermet Soylu, Cemal Karasu, Cengiz Çorak, Aylan Kurtar, Özkan Çetin, Binnaz İzgi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kupa kızı Hülya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN