Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Edeler 'büyükşehir' farkını hızla kapatacak

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Erkoç, "Komşularımızla farkı büyükşehir olarak hızla kapatacağız" dedi

Giriş Tarihi: 10.12.2013
AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Erkoç, büyük Kahramanmaraş'ı tüm Kahramanmaraşlıların fikir ve görüşlerini alarak hep birlikte inşa edeceklerini söyledi. Kentin diğer büyükşehirlerle arasındaki farkı kapatacağını söyleyen Erkoç, "Komşularımız olan Gaziantep, Adana ve Kayseri'nin büyükşehir olmanın avantaj ve imkanlarıyla ulaştıkları noktaya biz de şimdi büyükşehir olmanın getirdiği imkanlarla ulaşıp aradaki bu farkı kapatacağız" dedi.

TÜMÜYLE BÜYÜYECEK

AK Parti'nin Türkiye'de büyükşehir belediye başkan adayları arasında adı ilk açıklanan isim olan ve ilk günden itibaren gittiği her yerde büyük bir coşkuyla karşılanan Mehmet Fatih Erkoç, kurmaylarıyla birlikte şehri karış karış dolaşıyor. Belediye Başkanlığının kutsal bir görev olduğuna inandığını söyleyen Erkoç, Kahramanmaraş'ın sadece merkez ilçesi ile değil tüm ilçe ve beldeleriyle büyüyeceğini ifade ederek SABAH Güney'e şunları söyledi:

TELAFİ EDİLECEK
"Komşularımız Gaziantep, Adana ve Kayseri yıllardır büyükşehir olmanın avantajını kullanıyor. Onların ulaştıkları noktaya biz de şimdi büyükşehir olmanın getirdiği imkanlarla ulaşıp aradaki farkı kapatacağız. İstişareye dayalı yönetim anlayışımız ile tüm Kahramanmaraşlı hemşerilerimin yaşam kalitesini yükseltmek için çalışacağız. Büyükşehir olarak, kaybettiğimiz yılları hızla telafi edeceğiz. Güçlü bir büyükşehir anlayışı ile Kahramanmaraş'a önemli kazanımlar sağlayacağız."

YENİ ŞEHR'ÜLEMİN
Mehmet Fatih Erkoç, "Başta kentsel dönüşüm olmak üzere şehir içi ve şehirler arası ulaşım, turizm, sanayi, eğitim, spor ve sosyal projelerle Kahramanmaraş'ın güzel insanlarının her türlü derdiyle ve her sorunuyla ilgileneceğim. Yeni bir 'Şehr'ül emin' nasıl olacaksa biz de öyle olacağız. Yaşanabilirlik seviyesini en yükseğe çıkaracağız" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Edeler 'büyükşehir' farkını hızla kapatacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN