Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kenan bulundu Turgut hala yok

Giriş Tarihi: 16.12.2013

Adana'da 5 gün önce Seyhan Baraj Gölü'nde alabora olan kayıktan düşerek kaybolan Kenan Atakay'ın cesedi bulundu

Şiddetli esen rüzgarlı havada üç metrelik fiber bir kayıkla Seyhan Baraj Gölü'ne açılan beş kişiden kaybolan Kenan Atakay'ın cesedi önceki gün akşam saatlerinde kıyıdan 200 metre ilerde bulundu. Kayıp gençlerden Turgut Bülbül'den ise hala bir haber yok. Cesedi bulunan gencin annesi Belgin Atakay, "Oğlum kolumu kanadımı kırdın. Ben daha sana düğün yapacaktım" diye ağladı.

TEKNE ALABORA OLDU

Adana gündemini meşgul eden olay 10 Aralık Salı günü meydana geldi. Hacı Osman Gönen'in kullandığı 3 metrelik kayık Suriyeti Rabbi Akko, Ahmet Kocabey, Turgut Bülbül ve Kenan Atakay ile birlikte hareket etti. 300 metre açılan kayık iddiayan göre üzerine su sıçraya Turgut'un ön tarafa doğru hareket etmesiyle dengesini kaybetti ve alabora oldu. Beş kişi gölün soğuk suyunda ecelle pençeleşti.

ANNENİN GÖZYAŞI DİNMEDİ
Üç kişi kıyıya doğru kulaç atarken, yüzme bilmeyen Turgut Bülbül ve Kenan Atakay sulara gömüldü. Günler süren aramalar ve ailelerin acı dolu bekleyişi dün son buldu. Atakay ailesinin yüreğini yakan Kenan'ın cesedi dalgıçlar tarafından bulundu. Günlerdir kıyıda gözyaşı döken anne Belgin Atakay, "Oğlum ses ver. Kardeşinle nişanlın Nazlı'ya acı. Kalk, şaka de. Düğününü yapacağız hadi" diye feryat etti. Bu arada Turgut Bülbül'ün ise hala kayıp olduğu bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kenan bulundu Turgut hala yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN