Sevgiye uzananlara valilikten teşekkür

Giriş Tarihi: 17.12.2013

Adana Valiliği "Sevgiye Uzanan Eller Projesi"nin gerçekleşmesine katkı sağlayan kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür belgesi verdi

Adana Valiliği tarafından hazırlanan ve herhangi bir bütçesi bulunmayan, tamamen hayırsever kişi, kurum ve kuruluşlarca finanse edilen Sevgiye Uzanan Eller Projesi'ne destek verenler unutulmadı. Vali Hüseyin Avni Coş projenin destekçilerine törenle teşekkür belgesi verdi.

AMACINA ULAŞIYOR

Törende konuşan Vali Hüseyin Avni Coş, özellikle yoğun göç alan bölgelerdeki yoksul ve ihtiyaç sahibi ilköğretim öğrencilerinin sportif ve kültürel faaliyetlere yönlendirilerek, bedensel ve ruhsal gelişimlerinin desteklenmesi, toplumsal kaynaşma ve bütünleşmenin artırılması noktasında hayata geçirilen; 'Sevgiye Uzanan Eller Projesi'nin, amacına ulaşmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

MADALYALI MİNİKLER
Türkiye'nin bilim ve teknolojide, ekonomide, kültür ve sanatta kalkınabilmesi için herkesin çaba göstermesi gerektiğini kaydeden Vali Coş, bu çabanın gösterilmesi durumunda herkesin kazanacağını ve yine herkesin mutlu olacağını bildirdi. Vali Coş, törende proje kapsamında Türkiye derecesi yapan öğrencilerle de yakından ilgilendi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sevgiye uzananlara valilikten teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN