Yüreğir'in kültür merkezinde inşaat çalışması devam ediyor

Giriş Tarihi: 18.12.2013

Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Yüreğir Belediyesi'nin yaptığı kültür merkezinde daha fazla etkinlik yapılacağını söyledi

Adana Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yapımı devam eden Yüreğir Kültür Merkezi inşaatını gezdi. Kazım Başer Mahallesi'nde yapılan kültür merkezinin Adana'da sosyal ve kültürel açıdan önemli bir eksikliği gidereceğini belirtti. Çevre peyzajı, otoparkı, fuayesi ve mimarisiyle şehrimize değer katacak bir eser olduğunu belirten Başkan Çelikcan "İçinde bin kişilik konferans salonu ile 2 adet 200 kişilik çok amaçlı salonu bulunacak olan kültür merkezimizin tamamlanmasıyla bölgemizde sosyal ve kültürel etkinlikler daha fazla yapılacaktır" dedi.

ADANA'YA HİZMET EDECEK

Selçuklu-Osmanlı mimarisini andıran kültür merkezinin kolay ulaşımı, otopark imkanı ve merkezi konumda olmasından dolayı Adana'nın tamamına hizmet vereceğini belirten Başkan Çelikcan "Bundan önce böyle bir tesis olmadığı için ilçemizde sosyal ve kültürel etkinlikler gerçekleştiremiyorduk. Kültür merkezimizin hizmete açılmasıyla ilçemiz sosyal ve kültürel etkinliklerle anılacaktır. Ayrıca kültür evlerimizde kursiyerlerimizin hazırladıkları ürünleri sergileyebileceğimiz geniş bir alana sahip oluyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir'in kültür merkezinde inşaat çalışması devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN