Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adanalı yazarlar okurlarıyla buluştu

Giriş Tarihi: 19.12.2013
Adana Büyükşehir Belediyesi Altın Koza 13 Kare Sanat Günleri, Adanalı yazarların imza etkinliği ve Balkan Müzik Grubu dinletisiyle başladı. 75. Yıl Sanat Galerisi'nde düzenlenen etkinlikte 24 Adanalı yazar stant açtı ve okurlarıyla buluştu. Adanalı yazarlar imza dağıttı ve edebiyat severlerle sohbet etti. Yazarları yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, stantları ziyaret etti.

SEVGİ VE SİNERJİ VAR

Edebiyatçılarla bir araya gelen ve sanata desteği sürdüreceklerini açıklayan Aldırmaz, 24 yazara teşekkür plaketi sundu. Zihni Aldırmaz, "Buradaki sevgiyi, sinerjiyi gördüm. Biz burada ne yaparsak yapalım Adanalı sizi bekliyor. 13 Kare Sanat Günleri'ne renk kattınız. Bu katkınızdan dolayı bütün Adanalılar adına teşekkür ediyorum" dedi. Sanatçılar da Zihni Aldırmaz'a sanata katkılarından dolayı teşekkür etti.

ETKİNLİĞE KATILAN İSİMLER
Balkan Müzik Grubu Dinletisi de etkileyici ezgilerle etkinliğe renk kattı. İmza etkinliğine katılan yazarlar şöyle: Adnan Gül, Ali Ozan Emre, Arif Keskiner, Aytekin Gezici, Behçet Çelik, Cahit Arslan, Can Nadir Nadirler, Cemil Okyay, Çetin Yiğenoğlu, Demet Duyuler Doğan, Demirel Babacanoğlu, Elvan Ebinç, Prof. Dr. Erman Artun, Harika Ufuk, İlhan Kemal, Mustafa Emre, Nuran Terliksiz, Suat Yener, Yüksel Evsen, Yüksel Hançerli, Yüksel Mert, Zafer Doruk, Zeki Karaaslan, Zekiye Çağımlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adanalı yazarlar okurlarıyla buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN