Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çağdaş ve kaliteli Medline hizmeti

2009'da kurulan Özel Medline Adana Hastanesi, modern ve ileri teknolojiyi yetkin tıp kadrosuyla birleştirerek hizmet veriyor

Giriş Tarihi: 20.12.2013
Özel Medline Adana Hastanesi, güçlü kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışıyla etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratıyor. Hastane, bölgenin önemli yatırımcılarının ortaklığıyla geliştirdikleri bir marka olarak biliniyor. Ortaklar arasında Necmi Asfuroğlu, Kalo Grup, Esas Holding ve Sarus AŞ bulunuyor. Esas Holding bünyesinde 2007 yılından itibaren Adana, Antalya, Aydın, Eskişehir ve Konya illerinde hizmet veren 5 hastane, 2011 yılı ekim ayını takip eden Medline Hastaneleri markası ile faaliyetlerine devam ediyor.

JCI KALİTE BELGESİ VAR
Özel Medline Adana Hastanesi Genel Direktörü Dr. Musa İnal, güney bölgesindeki ilk Joint Commision İnternatiol (JCI) Akreditasyon Kalite Belgesi'ni alan hastane olduklarını belirtti. Bu belgenin, Özel Medline Adana Hastanesi'nin dünyanın en çağdaş ve güvenilir hastanelerinden biri olduğunu en önemli kanıtı olduğunu kaydeden Dr. İnal, "Yönetim olarak en önemli inancımız doğduğumuz ve yaşadığımız topraklara vefa borcumuzu ödeyebilmektir. Bu amaçla bölgemize birçok etkinlik ve kurumu destekliyoruz. Özellikle engelliler bizim için özel bir öneme sahip. Hastanenin tüm yapısı engellilere uygun hale getirilerek 'Engelsiz Mekan' plaketini almaya hak kazandık. Bunun yanında 2 ayrı engelli spor kulübünün sponsoruyuz" dedi. Özel Medline Adana Hastanesi'nin, sadece Adana'nın değil bölgenin en büyük özel hastanesi olduğunu kaydeden Genel Direktör Dr. Musa İnal, "16 bin metrekare alana kurulu olan hastanemiz 7 katta 123 yatak kapasitesi ile 12 erişkin yoğun bakım, 22 yeni doğan yoğun bakım, 5 adet koroner yoğun bakım, 6 adet KVC yoğun bakım yatağına sahiptir. Psikiyatri ve göğüs cerrahisi dışında her branşta faliyet gösteren hastanemiz çok özel bir takım hizmetler vermektedir. Bunlardan bazılarına örnek vermek gerekirse; klasik anjiyo uygulamasının yanı sıra 6 saniye sürede sonuçlandırılan BT Anjiyo, girişimsel radyoloji merkezi, sporcu sağlığı merkezi, uyku laboratuarı, kanser cerrahisi merkezi, obezite (şişmanlık) cerrahisi merkezi, medikal ve cerrahi estetik merkezi, ortopedi ve hareket cerrahisi, medikal onkoloji merkezini sıralayabiliriz. Medikal onkoloji merkezinde hastaların kemoterapi sırasında saç dökülmesini engelleyen Scalp Cooling sistemimiz de mevcut" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağdaş ve kaliteli Medline hizmeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN