Turgut'u sonarla arıyorlar

Giriş Tarihi: 21.12.2013

Adana'da 10 gün önce kayığın devrilmesi sonucu kaybolan Turgut Bülbül bulunamadı. Polis, kayıp balıkçıyı bulmak için gölde sonar cihazıyla arama yapıyor

Adana'da 10 gün önce aşırı rüzgâr nedeniyle devrilen kayıkta bulunan ve o günden beri kayıp olan 33 yaşındaki Turgut Bülbül'ün bulunması için ekipler tüm imkanlarını seferber etti ancak hala izine rastlanmadı. Arama çalışmalarını gözyaşları içinde izleyen anne Nesime Bülbül, oğlunun fotoğrafını bir an olsun elinden bırakmayarak, "Seyhan, ver artık oğlumu bana. O çok üşüdü. Bak kazak getirdim. Bunu giysin üşümesin" diye ağıt yaktı.

ANKARA'DAN CİHAZ GELDİ
Olay 11 Aralık Çarşamba günü Seyhan Baraj Gölü'ne açılan üç metrelik bir kayık sert rüzgar ve dalga yüzünden batmış, kayıkta bulunan Hacı Osman Gönen (53), Suriyeli Rabi Akko (30) ve Ahmet Kocabey (44) sualtı ekipleri tarafından kurtarılmış, Turgut Bülbül ile Kenan Özgür Atakay ise kaybolmuştu. Kayıp gençlerden Kenan Özgür Atakay 4 gün sonra cansız bulundu. Ekipler Turgut Bülbül'ü bulmak için Ankara'dan getirilen sonar cihazıyla arama yapıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turgut'u sonarla arıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN