Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vaka Analizi Yarışması heyecanı

EMÖT tarafından düzenlenen yarışmaya hazırlanan öğrenciler bugün kurul önünde heyecan yaşayacak

Giriş Tarihi: 26.12.2013
Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrenci Topluluğu (ÇÜEMÖT) Vaka Analizi Komisyonu tarafından düzenlenen ve bu yıl ikincisi yapılan "Vaka Analizi Yarışması" için çalışmalarını tamamlayan öğrenciler bugün kurul önünde ter dökecek. Yarışmanın ilkinin 20 Aralık Cuma günü gerçekleştiğini söyleyen Vaka Analizi Yarışması Komisyon Başkanı Mustafa Tunç Solak, "İkincisi bugün yapılacak. Yarışmaya katılan öğrencilerimize başarılar diliyorum" dedi.

YARIŞMALAR ÇOK ÖNEMLİ
ÇÜEMÖT''ün Türkiye'deki tüm endüstri mühendisliği toplulukları tarafından tanınan, paylaşımcılık ve yenilikçilik ilkeleri doğrultusunda geliştirme ve iyileştirme odaklı çalışan bir topluluk olduğunu söyleyen Basın Sorumlusu Öykü Yaşar, "Bu yarışma hepimizin yetişmesi açısından çok önemli. Endüstri alanında ne kadar başarılı olduğumuz bu yarışmalarla ortaya çıkıyor" diye konuştu.

SEKTÖR ZİRVESİ HAZIRLIĞI
ÇÜEMÖT Basın Sorumlusu Yapar, her geçen yıl kendilerine gösterilen ilgi ve duyarlılığın artmasından dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederken, etkinliklere ve eğitimlere ara vermeden devam edeceklerini belirtti. Bu arada yarışma öncesinde öğrencilere Doç. Dr. Oya H. Yüreğir tarafından 'Vaka Analizi Eğitimi' verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vaka Analizi Yarışması heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN