Akademisyenlere 'aktivite' ödülü

Giriş Tarihi: 28.12.2013
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Bilimsel Aktiviteleri Değerlendirme Komisyonu'nun kararıyla, bilimsel faaliyetlere katkıda bulunan öğretim elemanları için ödül töreni düzenlendi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Tükel, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Serin, Komisyon Başkanı Prof. Dr. Hatice Korkmaz ve çok sayıda öğretim üyesinin katıldığı "2012 Yılı Bilimsel Aktiviteleri Değerlendirme" ödül töreni, Makbule Halil Avcı Konferans salonunda gerçekleştirildi.

HUZUR ORTAMı

Törenin açılış konuşmasını yapan Prof. Dr. Seyhan Tükel, mensubu olduğu Fen-Edebiyat Fakültesi ile her zaman gurur duyduğunu dile getirerek, "Fen-Edebiyat Fakültesi, üniversitemizin en çalışkan ve en üretken fakültelerinden biri. Yapılan tüm çalışmalarda sağlanan birlik ve beraberlik, bizlere 'Bir elin nesi var, iki elin sesi var' sözünü hatırlatıyor. Bu ellerin çoğalmasını ve seslerin çok daha güçlü olmasını diliyorum. Bu bakımdan birlikte gönüldaş olmamızı, çalıştığımız ortamda huzurlu olmayı çok önemsiyorum" diye konuştu.

İLERİ SEVİYEDEYİZ
Dekan Prof. Dr. Selahattin Serin ise Fen-Edebiyat Fakültesi adına yapılan projelerin ve akademik makalelerin mutlu edecek ölçülere ulaştığına dikkat çekerek, "Bilgi üniversitelerde üretilir ve biz akademisyenlerin görevi de bilgi üretmek. Bu gerçeği göz önüne aldığımızda, üniversitemiz ve fakültemizin bilgi üretimi yönünden çok ileride olduğunu vurgulamak isterim" dedi. Prof. Dr. Serin, üniversite-sanayi işbirliğinin önemine işaret etti. Törende daha sonra 2012 yılın değerlendirmesine göre akademisyenlere altın, gümüş ve bronz ödülleri verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akademisyenlere 'aktivite' ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN