Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teşekkürler hocam

Çukurova Üniversitesi'nde bu yıl yurtiçi ve yurt dışındaki platformlarda ödül alan öğretim üyeleri, araştırma görevlileri ve öğrencilere teşekkür belgesi verildi

Çukurova Üniversitesi Akademik Kurul tarafından 2013 yılında yurtiçi ve yurt dışında çeşitli platformlarda ödül alan öğretim üyeleri, araştırma görevlileri ve öğrencilere teşekkür belgesi verdi. Belgelerini alanlar davetliler tarafından alkış yağmuruna tutuldu. Balcalı Hastanesi Hipokrat Salonu'nda yapılan törene değişik zamanlarda yurtiçi ve yurtdışında ödül alan öğretim üyeleri, araştırma görevlileri ile öğrenciler katıldı.

HERKESİN HABERİ OLSUN
ÇÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dilek Özcengiz, 2013 yılında yurt içinde ve yurt dışında büyük çalışmalara imza attıklarını belirterek, "Bu bir ödül töreni değil. Bizim akademik kuruluşumuzda aşama kaydeden ve değişik yerlerde ödül alan arkadaşlarımız, meslektaşlarımız var. Amacımız bunlardan haberi olmayan diğer öğretim üyelerine bu durumu lanse etmek ve tanıtmak" dedi.

"GURUR DUYUYORUZ"
Prof. Dr. Özcengiz, Kardiyoloji Anabilim dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Demirtaş'a belgesini verirken, "Başarılı çalışmalarınızla gurur duyuyoruz" dedi. Bugüne kadar yaptığı çalışmalarla gerçekten çok önemli başarılara imza atan Prof. Dr. Demirtaş'ın duygulandığı gözlenirken, Uzman Dr. Pınar Yılgör'e belgesini Prof. Dr. Metin Yavuz, Prof. Dr. Mete Korkut Gülman'e Prof. Dr. Recep Tuncer, Yrd. Doç. Dr. Ezgi Saraç'a Prof. Dr. Ali Kocabaş, Prof. Dr. Davut Alptekin'e Prof. Dr. Fatih Köksal ve Prof. Dr. Semra Paydaş'a ise Prof. Dr. İsmet Tan verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teşekkürler hocam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN