YDÜ'de dans şöleni coşkusu yaşandı

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) 25'inci yıl kutlamaları kapsamında Dans Şöleni düzenlendi. Şölen renkli gösterilere sahne oldu

Giriş Tarihi: 30.12.2013
KKTC Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) 25'inci yıl kutlamaları çerçevesinde Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği "YDÜ Dans Şöleni" Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi'nde büyük bir coşkuyla yapıldı. Gece YDÜ Halk Dansları Ekibi'nin gösterisiyle başladı. Ardından YDÜ Anadolu Halk ve Latin Dansları Ekipleri gösteri sundu.

KONUK EKİPLER SAHNE ALDI

Gece, Türkiye'den YDÜ'nün davetlisi olarak gelen Aytunç Bentürk Dans Akademy, Erhan Kuş- Seda Arıgül ve ODTÜ Eşli Dans Toplulukları'nın muhteşem gösterileri ile devam etti. Ada ekiplerinden Türkiye'deki yarışmada kareografi ödülü alan Alayköy Kültür ve Sanat Derneği, ODTÜ KKK Latin Dansları, FOGEM, ASAD, STUDİO 21 ve GÜSAD Ritim Grubu gösterileriyle geceye renk kattılar.

Geceye katılan ekiplere plaketleri YDÜ Genel Sekreteri Dr. Yeter Tabur, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hakan Atamtürk, Mütevelli Heyeti Başkanı Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Murat Tüzünkan ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Koordinatörü Musa Oytun tarafından verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
YDÜ'de dans şöleni coşkusu yaşandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN