Başkan bombaladı

MİY Başkanı Ali Kahramanlı, kongreye az bir zaman kaldığını belirterek, "Takıma sahip çıkın diye bağırıyoruz ama kimsenin kılının kıpırdadığı yok. Sahip çıkmayana bu taraftar hesap sorar" dedi

Giriş Tarihi: 1.1.2014
Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı'ya bir dokunduk bin ah işittik. 4 Ocak Cumartesi günü yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde görevi bırakacağını defalarca kez açıklamasına rağmen hiç kimsenin bugüne kadar ortaya çıkıp, takımı sahipleneceğini söylememesine üzüldüğünü belirten Başkan Ali Kahramanlı, "Mersin Türkiye'nin en önemli ticaret merkezlerinden biri. Bir milyon nüfusa yaklaşmış bu kentte yüzlerce Ali Kahramanlı var ama maalesef şu ana kadar kimse ortaya çıkıp takımı sahiplenmedi, ya da 'siz göreve devam edin biz arkanızdayız' sözünü vermedi" dedi.

"BEN ARTIK TÜKENDİM"
6 yıldır kimseden bir yardım istemediğini, hiç kimsenin kapısını çalmadığını söyleyen Kahramanlı, "Takımın başarısı için evimizi, işimizi ihmal ettik. Kendimiz için bir şey istemedik. Bu kenti yönetenler, belediyeler, odalar, işadamları, milletvekilleri ve bu kenti yönetmeye aday olan siyasilere sesleniyorum. Ben artık tükendim. 6 yıldır cebimden harcayarak takımı buraya getirdim. Şimdi sıra sizde. Ben aday olmayacağım. Aday olacaklara her türlü desteği vermeye hazırım. Mersin İdmanyurdu Süper Lige çıkmalı. Bu rüzgarı yakaladı. Şimdi destek olmazsanız yarın geç olur" diye konuştu.

"SUÇLANDIM, KÜFÜR YEDİM"
Mersin İdmanyurdu için her türlü fedakarlığı göstermesine rağmen suçlandığını, küfür yediğini hatırlatan Kahramanlı, "Mersin İdmanyurdu'na 6 yıldan beri tek kuruş destek vermeyen hatta maçına bile gelmeyenler benim için 'Gaziantep'e gitsin' dedi. Aziz Yıldırım Diyarbakırlı ama Fenerbahçe'nin başkanı. Şimdi o da Diyarbakır'a mı gitsin? Bu nasıl mantık? Hem takıma sahip çıkma hem de konuş. Yok öyle yağma. Bu takıma sahip çıkmayanlar için bu kez ben konuşacağım. Takım 33 puanla ilk yarıyı kapadı. Tüm sahipsizliğimize rağmen zoru başardık" şeklinde konuştu. Futbolcuların alacaklarını almadan kampa gitmek istemediğini belirten Başkan Ali Kahramanlı şöyle dedi: Pazartesi günü kamp başlıyor ama parasını alamayan futbolcu gitmek istemiyor. Şimdi Mersin'de 100'er bin lira verecek 50 kahraman yok mu? İnanıyorum ki çoktur. Yeter ki başta valimiz Hasan Basri Güzeloğlu olmak üzere bu kenti yönetenler bir araya gelip Mersin İdmanyurdu için gerekli parayı bulsunlar. İnanın sorunlar çözüme kavuşur. Eğer bu kente 5-6 milyon lira bulunamadığı için takımımız şampiyonluk yarışından koparsa gerçekten çok yazık olur çok.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan bombaladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN