Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Prof. Dr. Mehmet Bulut tarihi dönüşümleri anlattı

YÖK Üyesi Prof. Dr. Mehmet Bulut, Çukurova Üniversitesi'nde (ÇÜ) "Tarihteki Büyük Değişim ve Dönüşümler" başlıklı bir konferans verdi

Giriş Tarihi: 5.1.2014
Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Üyesi Prof. Dr. Mehmet Bulut, Çukurova Üniversitesi'nden 16 akademisyenin kurduğu 'Çukurova Akademik Bakış Derneği'nin (ÇABA) davetlisi olarak Adana'ya geldi. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörü olan Prof. Dr. Bulut, "Tarihteki Büyük Değişim ve Dönüşümler" konulu konferans verdi.

BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN
Çukurova Akademik Bakış Derneği (ÇABA) Başkanı ve Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Çeker'in açılış konuşmasıyla başlayan programda, öncelikle bir sosyal sorumluluk projesi olarak kurulan derneğin kuruluş amacı, prensipleri ve hedefleri konusunda bilgi verildi.

LİSAN ÖĞRENİN
Öğretim üyesi ve öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği programda, Prof. Dr. Mehmet Bulut sunum yaptı. Prof. Dr. Bulut, özellikle gençlere seslenerek büyük değişim ve dönüşümleri sağlayacak olan nitelikleri kazanmak için gayret göstermeleri gerektiğinin altını çizdi. Gençlere özellikle yabancı dil öğrenmelerini tavsiye eden Bulut, en az iki dil bilmeden herhangi bir dönüşüm ve değişim sağlamanın mümkün olmayacağına vurgu yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prof. Dr. Mehmet Bulut tarihi dönüşümleri anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN