Şahin: Türkiye'ye örnek olacağız

AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin, kentin menfaatlerini korumak için partiler üstü davranarak Türkiye'ye örnek olmak istediklerini söyledi

Giriş Tarihi: 10.1.2014
AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin, başarılı bir belediye devralacağını belirterek, hizmetin daha iyisini yapmaya çalışacağını söyledi. Belediyeciliğin tecrübe ve ekip işi olduğunu belirten Şahin, "Bizler maraton koşucusuyuz. Başarılı bir belediye devralacağım. Görevimiz yapılan güzel hizmetlerin üstüne daha iyi şeyler koymaya çalışmak olacak" dedi.

CHP'LİLER ZİYARET ETTİ

CHP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Akif Ekici ile il yönetiminin "hayırlı olsun" ziyaretinde konuşan Fatma Şahin, CHP'lilerin ziyaretinden duyduğunu memnuniyeti dile getirerek, "Demokrasiyi farklı kılan şey, farklılıkları içselleştirmek ve bunu hazmetmek kültürüdür. Dolayısıyla bizim de bunun gereğini yerine getirmemiz önemli. Gaziantep olarak bunu çok güzel uyguluyoruz. İktidarı ve muhalefeti olarak hep bir aradayız" diye konuştu.

BAYRAK YARIŞI
Şahin, "Siyaset bir bayrak yarışı, değişim hep oluyor. Mesele bu değişimi ülke için kullanarak güzel şeyler yapabilmektir. Bu dönemdeki seçim kampanyalarını kardeşlik hukukunun geliştiği, kentin menfaatlerinin ön plana çıktığı örnek bir kampanya haline getirmemiz lazım. Gazi şehrin bu konuda Türkiye'ye örnek olması gerekiyor. Bugüne kadar birbirimizi kırmadan geldik, şimdi de aynısı yapmamız ve şehrin menfaati için partiler üstü davranmamız gerekiyor" şeklinde konuştu.

"İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE OLMALIYIZ"
CHP Büyükşehir Belediye Başkanı Akif Ekici de kentin menfaatleri için her zaman farklı partilerle iş birliği içinde olmaya gayret ettiğini belirterek, "Milletvekili olduğumun ilk haftasında AK Parti, CHP ve MHP milletvekillerine bir yemek vererek şehrimizin çıkarları için birlikte hareket etmemiz gerektiğini söyledim. Bu davranışımız Meclis'te tüm milletvekillerine örnek oldu" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahin: Türkiye'ye örnek olacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN