Adanalılardan Erdoğan'a destek

Giriş Tarihi: 14.1.2014
AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı'yı ziyaret eden vatandaşlar, 2001'den bu yana yanında oldukları Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a bugünden sonra da destek olmaya devam edeceklerini söyledi. Çoğunluğu Yüreğir ilçesinde yaşayan ve aslen Şanlıurfalı olan vatandaşlar ziyaret esnasında İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı'ya "Kefen giyip yola çıkan Başbakanımız gibi bizlerin de kefenleri hazır. Hiç kimsenin büyümekte olan Türkiye'yi durdurmasına izin vermeyeceğiz" dedi.

OYUNU VATANDAŞ BOZUYOR
İl
Başkanı Yağcı ise "Siz Allah'ı severseniz, Allah da sizi sevdirir. Başbakanımıza olan sevgi buradan kaynaklanmaktadır. Allah kimseye vakitsiz kefen giydirmesin. Şahitlik ediyoruz ki 'Biz de kefenlerimizle geldik' diyen bir halkımız var çok şükür. Sizler devletine, milli iradeye, milli iradeyi temsil eden iktidara ve Başbakan'a sahip çıkmak için buraya kadar geldiniz, desteğinizi gösterdiniz. Sizlerini bu sevgisi ve desteği olduğu sürece AK Parti hizmetlerine devam edecektir. İşte burada da görülüyor ki memleketimiz üzerinde oynanmak istenen her türlü oyunu vatandaşımız bozuyor, bozacaktır da" diye konuştu.

15 BİN OYUMUZ VAR

Yüreğir'in Koza, Başak, Dedekorkut, Yunusemre, Güzelevler, 19 Mayıs ve Anadolu mahalleleri ve Seyhan'ın Barbaros mahalle muhtar adayları ile mahalle sakinlerinden oluşan ziyaretçiler "Şanlıurfalılar olarak Adana genelinde 15 bin oyumuz var ve bizler artık bir temsilci istiyoruz. Bizi şimdiye kadar temsil eden biri olmadı. Yüreğir Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Salih Budan'ın meclis üyesi yapılmasını talep ediyoruz" dedi. Ziyaret esnasında Fahrettin Coşkun, Zafer Kara, İlyas Karabulut ve Melike Bozbıyık da hazır bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adanalılardan Erdoğan'a destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN