Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Bu kentin çektiği sıkıntı artık yeter'

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, "Adana'nın çektiği sıkıntı artık yeter. Kentimizi ve halkımızı en güzel hizmetlerle tanıştıracağız" dedi

Giriş Tarihi: 15.1.2014
Seçim çalışmaları kapsamında Adana'nın çeşitli bölgelerini ziyaret eden AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Sarıçam, Şakirpaşa, Onur, Ova, Uçak ve Yeşiloba mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Coşkulu kalabalığa hedeflerini ve projelerini anlatan Torun, "Adana'nın çektiği sıkıntılar artık yeter. Kentimizi ve halkımızı en güzel hizmetlerle tanıştıracağız" dedi. Torun, Adana'nın Türkiye'nin en büyük illerinden olmasına karşın, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda hak ettiği büyümeyi bir türlü sağlayamadığını ifade etti.

YAPILMAYANI YAPACAĞIZ

Abdullah Torun, "Allah nasip etti, siz değerli halkımızın desteğiyle 2002 -2007 yılları arasındaki milletvekilliği dönemim boyunca Adanalı hemşerilerimize hizmet edebilme fırsatı buldum. Bundan dolayı çok mutluyum. Bu kez Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi için huzurlarınıza geldim. Eğer başkanlık görevini baha lütfederseniz, 11 yıllık iktidarı boyunca Türkiye'yi şaha kaldıran hükümetimizin desteğiyle Adana bugüne kadar hiç tanışmadığı hizmetlerle donanacak" dedi.

ADANA HİZMET BEKLİYOR

Bu seçimde Adanalıların parti ayırımı yapmadan oy kullanmalarını istediğini kaydeden Torun, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kentimizin birçok mahallesi, alt ve üst yapı hizmetleri bekliyor. Sosyal donatılar, oyun alanları, ulaşımda rahatlık, yaşanılabilir bir çevre istiyor. İlçe belediyelerimizin, Büyükşehir Belediyesi'nin ilgi ve desteğinden yoksun olması nedeniyle, birçok mahallemizde yıllardır çözüm bekleyen sorunlar maalesef çözülemedi. Ama biz bunun tam tersini yapmaya, büyükşehir ile tüm ilçe belediyelerini kaynaştırıp öyle hizmet etmeye adayız." Gittiği Sarıçam ilçesinde de çok coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Abdullah Torun her yaş grubundan insanın sevgisini görüyor. "Seninle zafere hazırız" diyen Sarıçamlılarla kucaklaşan ve onlarla sohbet eden AK Parti Büyükşehir Adayı Abdullah Torun, "Adana için gerçekten önemli projelerimizin hazırlığı bitmek üzere. Hepsini sizlerle paylaşacağım. Ben seçime projelerimle giriyorum. Adana'yı bir dünya kenti yapacak, her türlü sorunlarından arındıracak bir anlayışla göreve talip olduğumuzu bütün Adana'ya duyurmak istiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bu kentin çektiği sıkıntı artık yeter'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN