Erkoç: Gücümüzden huzursuz oluyorlar

Giriş Tarihi: 18.1.2014
AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç, "Ülkemiz başta ekonomi ve savunma sanayi olmak üzere her alanda güçlendikçe, bu durumdan memnun olmayan ve huzursuz olanlar da var" dedi. Göksun ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Erkoç, Türkiye'nin büyüyen gücünden rahatsız olanların her türlü imkanı, AK Parti hükümetini engellemek ve Türkiye'nin bu yürüyüşünü durdurmak için denediklerini söyledi.

O GÜNLERİ İNŞA EDECEĞİZ

Her geçen gün büyüyen ve dünyada söz sahibi olan Türkiye'nin milletin kararlı duruşu ile sekteye uğramadan yürüyüşünü sürdüreceğini ifade eden Erkoç şunları kaydetti: "Göreceksiniz bu aziz milletimiz dünyada hak ettiği yere gelecektir. Nasıl ki ecdadımız 3 kıtada 21 milyon metrekare toprakta adalet ve hakkaniyetle yönetim sergilemiş, huzur ve barış getirmişse inşallah biz de yeniden o günleri inşa edeceğiz. Biz dünyada huzur ve barış gelmesinden, adalet ve hakkaniyetin gelmesinden yanayız. Başbakanımız Erdoğan'ın önderliğinde bütün gayret ve çabamız bu yönde."

YATIRIM GELECEK

Erkoç, yeni dönemde yapacakları yatırımlarla Göksun'u başta yayla ve doğa turizmi alanında Türkiye'nin en önemli noktalarından biri haline getireceklerini kaydetti. Göksun-Kahramanmaraş karayolunda yapımı devam eden tüneller ile viyadüklerin ulaşımda sağlayacağı kolaylıklara dikkati çeken Erkoç, konuşmasına şöyle devam etti: "Göksun bu yolla birlikte adeta merkezle iç içe olacak. Bu sayede özellikle yaz mevsiminde ilçede yayla turizminin canlanmasına vesile olacaktır. Bu özelliğinden dolayı başta turizm alanı olmak üzere birçok işadamımız burada yatırım yapmak için çalışmalar yapıyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erkoç: Gücümüzden huzursuz oluyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN