"Adana'yı geleceğe birlikte taşıyacağız"

Giriş Tarihi: 20.1.2014
Adana Genç İşadamları Derneği'nce düzenlenen "AGİAD Adayları Dinliyor" konulu toplantıya katılan AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, Adana'nın yıllar önce filmlere konu olan zenginliğini yeniden yakalamasının önünde hiçbir engel olmadığını, kentin ihtiyacı olan en önemli şeyin "Adanalılık ruhu ortak paydasında buluşup çatışma ve çekişmelere son vermek, uzlaşı kültürünü hakim kılıp, hak ettiği hizmetlerle Adana'yı ayağa kaldırmak" olduğunu söyledi.

CAZİBE MERKEZİ OLMALI

Abdullah Torun, "Adana'mızın sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek ve güçlü bir irade ile kentimizi yatırım ve cazibe merkezi haline getirmeliyiz. Adana'mız artık, sahip olduğu potansiyel ve gücü layıkıyla değerlendirerek, tam manasıyla bir kalkınma hamlesi başlatarak, gazetelerin üçüncü sayfalarında değil, ekonomi sayfalarının manşetlerinde yer almalı. Bunu başarmak için yola çıktık. Adana'yı her açıdan cazibe merkezi olması için, iş dünyasının temsilcileri ile daima kol kola yürümeye kararlıyız" dedi. Kentlerin; tarımda, sanayide, ticarette, ekonomide, istihdamda ve şehircilik hizmetlerinde kalkınabilmeleri yolunda, yerel yönetimlere çok büyük görevler düştüğüne dikkat çeken Torun, Adana'nın sahip olduğu potansiyelin değerlendirilmesi için çözüm ortağı olacağını ifade etti.

HER PROJEYİ DESTEKLERİZ
Genç işadamları ile buluşmasında, dernek üyelerinin yönelttiği soruları da yanıtlayan AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun'un, başta trafik olmak üzere, çevre yolları, yeni uydu kent alanları, alt ve üst yapı eksiklikleri gibi sorunları kısa sürede çözerek kente soluk aldıracaklarını ve modern bir şehirde olması gereken çok çeşitli projelerini, hızla gerçekleştireceklerini ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Adana'yı geleceğe birlikte taşıyacağız"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN