Osman Öztürk AVM güvenliğini anlattı

Giriş Tarihi: 20.1.2014
Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) "AVM Güvenliği Konferansı"na ev sahipliği yaptı. BAU, City Security Group (CSG), Global Security Group, John Jay College of Criminal Justice işbirliğiyle düzenlenen konferansta açılış konuşmalarını BAU Rektörü Prof. Dr. Şenay Yalçın ile CSG Yönetim Kurulu Başkanı Osman Öztürk yaptı.

PROGRAM GELİŞTİRİLDİ

BAU Rektörü Prof. Dr. Yalçın, araştırmaların, tüketicilerin AVM'ler arasında bir seçim yaparken artık sadece marka seçeneklerine değil, aynı zamanda AVM'lerin ne kadar güvenli olduklarına baktıklarını ifade etti. AVM'lerin farklı kesimlerden tüketici gruplarının ihtiyaçlarını karşılamak, vakit geçirmek ya da sosyal bir etkinlik için bir araya geldikleri vazgeçilmez yerler olduğunu belirten Prof. Dr. Yalçın, BAU olarak AVM'lerde çalışan işletme ve güvenlik personelinin her türlü güvenlik riskini değerlendirebilecek nitelikte özel eğitim almaları için programlar geliştirdiklerini söyledi.

AKADEMİK BAKIŞ AÇISI
Moderatörlüğünü BAU Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nilüfer Narlı'nın yaptığı konferansta konuşan City Security Group Yönetim Kurulu Başkanı Osman Öztürk de 2013 itibarıyla Türkiye'De 333 olan AVM sayısının bu yılsonunda 368'e çıkmasının öngörüldüğünü belirtti. BAU ile işbirliği yaptıklarını anlatan Öztürk, bu işbirliğiyle güvenlik sektörüne akademik bakış açısı getirmeyi amaçladıklarını ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osman Öztürk AVM güvenliğini anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN