Hataylı gazeteciler gönüllerince eğlendi

Hatay'da görev yapan gazeteciler düzenlenen gecede doyasıya eğlendi. Şanlıurfa sıra gecesi ekibi de türküleriyle buluşmaya renk kattı

Giriş Tarihi: 22.1.2014
Hataylı gazeteciler 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü geç de olsa kutladılar. Hatay Gazeteciler Cemiyeti tarafından Ottoman Palace Otel'de organize edilen gecede, konuklar Şanlıurfa sıra gecesi ekibi Akyol Saz Grubu'nun söylediği birbirinden güzel türkülerle doyasıya eğlenerek, stres attılar.

AÇILIŞ KONUŞMASINI YAPTI

Cemiyet Başkanı Ahmet Yetişen, gazetecilerin haklarının iadesi ve sıkıntıları konusunda konuşulacak çok şeylerin olduğunu ancak bu sıkıntıların gecelerde yapılan konuşmalarla değil, yapılacak ciddi çalışmalarla çözüleceğine inandığını söyledi.

HATAY TÜRKİYE'YE GÜÇ KATTI

Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Hatay'ın dünyaya örnek olabilecek bir barış ortamı sunduğunu vurguladı. Lekesiz, "Dün olduğu gibi bugün de 'önce insan' diyen bir anlayışın hakimiyetiyle Hatay ilimiz mutlu insanların yaşadığı bir esenlik beldesi" şeklinde konuştu.

ÇEYREK ASIR PLAKETİ
Konuşmaların ardından meslekte 25 yılını geride bırakan gazetecilerden Cemil Yıldız, Metin Dingil, Bostan Yılmaz ve Mehmet Teski'ye birer plaket verildi. Gecede, basın mensupları Sıra Gecesi Ekibi'nin müzik ziyafeti eşliğinde gönüllerince eğlendiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hataylı gazeteciler gönüllerince eğlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN