Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Köylünün derdi AK Parti'yle bitti

AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ziyaret ettikleri köylüler tarafından büyük coşkuyla karşılandı

Giriş Tarihi: 27.1.2014
AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin, köylerin altyapı ve hizmet ihtiyaçlarının AK Parti ile karşılandığını söyledi. Şahin, Gaziantep milletvekilleri Nejat Koçer, Derya Bakbak ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte ilçeye bağlı köyleri gezdi. Fatma Şahin, AK Parti'yi kurdukları yıl gittikleri köylerde sayfalarca eksik listesi yazdıklarını, şimdi ise köylere götürülmeyen hizmetin kalmadığını söyledi.

SORUNLARI DİNLEDİ

Köyleri ziyaret eden Şahin ve Fadıloğlu, bir süre vatandaşlarla sohbet ettikten sonra mahallelilerin sorunlarını dinledi. Sorunların giderilmesi konusunda ellerinden gelecek gayreti göstereceklerini ifade eden Şahin ve Fadıloğlu, her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getirdi. Mahallelilerin sevgi gösterileriyle gerçekleşen ziyaretlerde Fatma Şahin ve Rıdvan Fadıloğlu çocukların da ilgi odağı oldu. Büyükşehir adayı Fatma Şahin, "2001 yılında yola çıktığımızda her köye her beldeye gittiğimizde bir sayfa eksik yazıyorduk. Okul yok, yol yok, su yok, elektrik yok. Çok ciddi sıkıntılarla başladık. Bugün gittiğimiz her yerde büyük bir teşekkür ve memnuniyetle karşılanıyoruz. Yeni yasayla birlikte artık tüm köylerimiz mahalle statüsüne geçiyor. Bu da bütün köylülerin sorunlarının ortadan kalkması demektir" dedi.

HEDİYE DAĞITTILAR
Bütün köylere hizmet götürdüklerini belirten Fadıloğlu da "Yeni yasa ile birlikte köy olan yerleşim yerlerimiz mahalle statüsüne geçti. Artık köy kapsamında bir yer kalmadı. Şehitkamil Belediyesi olarak, köy ve mahalle ayrımı yapmadan bütün köylerimize hizmeti götürdük. Alt yapısından, tesisine kadar, elimizden ne geldiyse yapmaya çalıştık ve çalışıyoruz" dedi. Çocukların sevinç gösterileriyle karşılanan Şahin ve Fadıloğlu, oyuncak dağıtarak, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köylünün derdi AK Parti'yle bitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN