Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Minikler doğayı ve hayvanları tanıdı

Minik öğrenciler, çiftlik hayvanlarını görmek ve doğayı yerinde incelemek için öğretmenleri ile birlikte Ekotepe'de buluştu

Giriş Tarihi: 27.1.2014
Adana'da 01 Kids Garden okul öncesi eğitim kurumu minik öğrencileriyle muhteşem bir gün yaşadı. Okulun kurucu ortaklarından Duygu Ercan ile Aygül Yalçın, öğretmenler ve öğrencileriyle birlikte soluğu Ekotepe'de aldı. Doğayı ve çiftlik hayvanlarını yerinde inceleme dersinde minikler çok sevdikleri hayvanları yakından görme ve tanıma fırsatı buldu.

ÇOK EĞLENDİLER
Palyaçonun da eşlik ettiği programda güneşli havanın tadını doyasıya çıkaran 01 Kids Garden öğrencileri, maymundan kazlara, atlardan koyunlara, tavuklardan ördeklere kadar birçok doğa hayvanını ilk kez bu kadar yakından görmenin heyecanını yaşadı. Miniklerin yüzlerindeki o mutluluk görülmeye değerdi. Bu tür gezi ve incelemeleri sık sık yaptıklarını belirten Duygu Ercan, "Çok eğlenceli ve keyifli bir gün yaşadık. Çocuklarımızın tam öğrenme çağında, onlara doğayı ve çiftlik hayvanlarını yerinde anlattık. Bu tür uygulamalı derslerin çocuklar üzerindeki etkisi çok büyük. Bizler de bu bilinçle yola çıkarak ilerleyen günlerde gezilerimize devam edeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minikler doğayı ve hayvanları tanıdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN