AK kadrolar geleceği tasarlayacak güçte

Giriş Tarihi: 28.1.2014
AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarının tanıtımı yapıldı. Basından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hatice Gödeoğlu, Büyükşehir ve yeni ilçeler On İki Şubat ile Dulkadiroğlu ilçe belediyelerinde Kahramanmaraş'ın geleceğinin en iyi şekilde tasarlanacağını söyledi. MADO Evi'nde düzenlenen, Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal'ın da katıldığı toplantıda Gödeoğlu, adayların büyük bir heyecanla yola çıktıklarını belirtti.

HİZMET SEVDASI

Kahramanmaraş halkının yıllardır arzu ettiği projelerin Büyükşehir kaynağı ile birlikte hayata geçirileceğini, AK Parti adaylarının bunu gerçekleştirecek kadrolarla göreve geleceğini söyleyen Hatice Gödeoğlu, şunları kaydetti: "AK kadrolar bu şehir ve bu şehirde yaşanlar için gece gündüz hizmet sevdası ile Kahramanmaraş'ın geleceğini tasarlama sevdasıyla çalışacaklardır. Hükümetimiz nasıl ki 2023 Türkiye'si için çalışıyorsa, AK kadrolu belediyelerimiz de Kahramanmaraş'ın geleceğini halkımızın beklentileri ve tercihleri doğrultusunda tasarlayacaklardır."

ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORUZ
Gödeoğlu şöyle devam etti: "AK Parti kadroları kendilerini Kahramanmaraş halkının hizmetine adamış durumdalar. Bunu bilen ve gören Hemşerilerimizin partimize sandıkta büyük destek vereceğine yürekten inanıyorum. AK Partili belediye başkan adaylarımız bu onurlu görevi adil bir duruş ve özverili bir şekilde yerine getirmek için daha büyük bir şevkle çalışmaya devam edeceklerdir. Hizmet yolunda kapımız, gönlümüz tüm hemşerilerimize açık. Halka hizmet için hakka inandık, sonuna kadar da inanmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK kadrolar geleceği tasarlayacak güçte
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN