Üç kafadarın gezi planı suya düştü

Ailelerinden habersiz Niğde'den trene binerek Adana'ya gelen üç kafadar tren garında karşısında polisi görünce ne yapacağını bilemedi. Çocuklar, Adana'ya gelen ailelerine teslim edildi

Giriş Tarihi: 30.1.2014
Okulların tatil olmasından sonra bir macera yaşamayı kafasına koyan Niğdeli üç kafadar, ailelerinden habersiz trenle Adana'ya geldi. Yaşları 11 ile 13 arasında değişen R.E., K.G. ve F.Ş. isimli üç kafadar, gardan çıkarken karşısında polisi görünce şaşkına döndü. Fotoğraflarının çekilmesine sinirlenen üç kafadar ifadeleri alındıktan sonra ailelerine teslim edildi.

MACERA OLSUN DİYE

Adana Tren Garı'nda ellerinde simit ve meyve suyu bulunan ve sağa sola bakınan küçük yaştaki üç çocuğu gören güvenlik güçleri durumdan şüphelenerek polise bilgi verdi. Çocukların gözetim altında tutan güvenlik görevlileri, onları gara gelen polislere teslim etti. Ailelerinden habersiz sırf macera olsun diye trenle Adana'ya geldiklerini söyleyen çocuklar şubeye götürüldü.

AİLELERİ GELDİ
Çocuklardan 13 yaşındaki F.Ş., "Okul kapanınca sırf macera olsun diye ailelerimize haber vermeden bilet alıp Adana'ya yola çıktık. Gezdikten sonra geri dönecektik ama güvenlikçi ağabeyler bizi yakaladı. Yaptığımızdan pişmanız" dedi. Polisler, üç kafadarın ailesine haber verdi. Adana'ya gelen üç çocuğun ailesi çocuklarını teslim alarak Niğde'nin yolunu tuttu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üç kafadarın gezi planı suya düştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN