Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Oylarımız Zenbilci'ye'

Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, İncirlik ve Kürkçüler'de büyük ilgi gördü. Mahalle sakinleri, Zenbilci'yi destekleyeceklerini söyledi

Giriş Tarihi: 31.1.2014
Adana'da Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, 30 Mart 2014 yerel seçim çalışması kapsamında İncirlik ve Kürkçüler'de katıldığı istişare toplantılarında sevgi seli ile karşılaştı. Zenbilci, teşkilat mensuplarına yaptığı konuşmada geride kalan 5 yıl içinde tüm engelleme ve sıkıntılara rağmen temel belediyecilik hizmetinde önemli mesafe kat ettiklerini söyledi.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMALIYIZ

Başkan Ahmet Zenbilci, seçim çalışmalarını başlatmak amacıyla tüm mahallelerde parti sandık kurulları, mahalle temsilcileri, ilçe yöneticileri ile düzenlenen istişare toplantılarının 9'uncu ve 10'uncusunu İncirlik ve Kürkçüler'de gerçekleştirdi. İstişare toplantısı olmasına rağmen toplantı yapılan seçim bürolarının önünü miting alanına çeviren İncirlik ve Kürkçüler sakinlerine konuşan Başkan Zenbilci, 30 Mart akşamına kadar tüm partililerden yüksek oranda oy alınabilmesi için gece gündüz çalışılması gerektiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Oylarımız Zenbilci'ye'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN